Kraft Końcówka Drążka Kier. Przód Pr Audi A3

Kraft Końcówka Drążka Kier. Przód Pr Audi A3

28,89 zł 28,07 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:KRAFT KOŃCÓWKA DRĄŻKA KIER. PRZÓD PR AUDI A3Parametry techniczne dotyczące 4310036Strona zabudowy: oś przedniaStrona zabudowy: z prawejStrona zabudowy: zewnętrznyNumer seryjny: 4310037Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2003.05 - 2012.08CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2003.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2003.05 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2006.11 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 kabriolet (8P7)CBZB / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.03 - 2013.05BSE / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2008.09 - 2010.05CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2013.03CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2013.03BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.09 - 2010.05BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.09 - 2008.06AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03SEAT ALTEA (5P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 -BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.05 - 2009.03SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.10 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -BMM / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2007.06 -BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05SEAT LEON (1P1)CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 - 2012.12CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2010.02 - 2012.12BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2005.07 - 2010.12AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2005.07 - 2010.05BKD, CFHC, CLCB / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2005.07 - 2012.12BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.10 - 2010.10BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.05 - 2012.12BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2005.05 - 2009.03BWA1 / 2.0 TFSI / 2,0 / 136 / 185 / 2005.09 - 2006.05CDLA / 2.0 Cupra R / 2,0 / 195 / 265 / 2009.09 - 2012.12SEAT TOLEDO III (5P2)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 /