Opis
Autofren - Prowadnice zaciskuZestaw na jeden zaciskNr katalogowy: D7226CInformacje:Strona zabudowy: Przód/TyłStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Opel ASTRA CLASSIC kombi (A04)1.6 (L35) 85 kW 2006.12 -> 2014.051.7 CDTi (L35) 81 kW 2009.01 -> .1.7 CDTI (L35) 92 kW 2009.01 -> .
Opel ASTRA CLASSIC liftback (A04)1.4 (L48) 66 kW 2009.01 -> .1.6 (L48) 85 kW 2009.01 -> .1.8 (L48) 103 kW 2013.02 -> .1.3 CDTI (L48) 66 kW 2009.01 -> .1.7 CDTI (L48) 81 kW 2009.01 -> .1.7 CDTI (L48) 92 kW 2009.01 -> .
Opel ASTRA CLASSIC sedan (A04)1.6 (L69) 85 kW 2009.01 -> 2014.051.8 (L69) 103 kW 2007.02 -> 2012.091.7 CDTi (L69) 81 kW 2009.01 -> .1.7 CDTI (L69) 92 kW 2009.01 -> .
Opel ASTRA G CLASSIC (T98)1.6 16V (F08, F48) 74 kW 2004.05 -> 2006.021.6 (F08, F48) 76 kW 2006.03 -> 2008.061.7 CDTI (F08, F48) 59 kW 2004.06 -> 2009.07Opel ASTRA G CLASSIC Caravan (F35)1.4 16V 66 kW 2004.09 -> 2009.071.6 74 kW 2004.06 -> 2006.021.6 76 kW 2006.02 -> 2009.071.7 CDTI 59 kW 2004.05 -> 2009.07Opel ASTRA G coupe (T98)1.6 16V (F07) 74 kW 2000.03 -> 2005.051.6 16V (F07) 76 kW 2000.03 -> 2005.051.8 16V (F07) 85 kW 2000.03 -> 2000.101.8 16V (F07) 92 kW 2000.09 -> 2005.052.0 16V Turbo (F07) 140 kW 2000.09 -> 2001.082.0 16V Turbo (F07) 141 kW 2001.08 -> 2005.052.0 16V Turbo (F07) 147 kW 2002.11 -> 2005.052.2 16V (F07) 108 kW 2000.09 -> 2005.052.2 DTI (F07) 92 kW 2002.09 -> 2005.05Opel ASTRA G Furgon (F70)1.6 (F70) 55 kW 1999.01 -> 2000.091.6 (F70) 62 kW 2000.09 -> 2005.041.7 TD (F70) 50 kW 1999.01 -> 2005.041.7 DTI 16V (F70) 55 kW 2000.02 -> 2005.041.7 CDTi (F70) 59 kW 2003.07 -> 2004.112.0 DI (F70) 60 kW 1999.01 -> 2005.04Opel ASTRA G kabriolet (T98)1.6 16V (F67) 74 kW 2001.03 -> 2005.101.6 (F67) 76 kW 2003.01 -> 2005.101.8 16V (F67) 92 kW 2001.03 -> 2005.102.0 OPC (F67) 141 kW 2002.03 -> 2005.102.0 16V Turbo (F67) 147 kW 2002.11 -> 2005.102.2 16V (F67) 108 kW 2001.03 -> 2005.102.2 DTI (F67) 92 kW 2002.09 -> 2005.10Opel ASTRA G kombi (T98)1.2 16V (F35) 48 kW 1998.02 -> 2000.091.2 16V (F35) 55 kW 2000.09 -> 2004.071.4 (F35) 66 kW 2004.10 -> 2009.121.4 16V (F35) 66 kW 1998.06 -> 2004.071.6 (F35) 55 kW 1998.02 -> 2000.091.6 (F35) 62 kW 2000.09 -> 2004.071.6 CNG (F35) 71 kW 2003.03 -> 2004.071.6 16V (F35) 74 kW 1998.02 -> 2004.071.6 (F35) 76 kW 2002.12 -> 2009.071.8 16V (F35) 85 kW 1998.02 -> 2000.091.8 16V (F35) 92 kW 2000.09 -> 2004.072.0 16V (F35) 100 kW 1998.02 -> 2004.072.0 OPC (F35) 141 kW 2002.09 -> 2004.072.0 OPC (F35) 147 kW 2002.11 -> 2004.072.2 16V (F35) 108 kW 2001.03 -> 2004.071.7 DTI 16V (F35) 55 kW 2000.02 -> 2004.071.7 CDTI (F35) 59 kW 2003.04 -> 2009.071.7 TD (F35) 50 kW 1998.02 -> 2000.082.0 DI (F35) 60 kW 1998.02 -> 2004.072.0 DTI 16V (F35) 74 kW 1999.08 -> 2004.072.2 DTI (F35) 86 kW 2002.09 -> 2004.072.2 DTI (F35) 92 kW 2002.09 -> 2004.07Opel ASTRA G liftback (T98)1.2 16V (F08, F48) 48 kW 1998.02 -> 2000.091.2 16V (F08, F48) 55 kW 2000.09 -> 2005.011.4 (F08, F48) 66 kW 2007.09 -> 2009.121.4 16V (F08, F48) 66 kW 1998.02 -> 2005.011.6 (F08, F48) 55 kW 1998.02 -> 2000.091.6 (F08, F48) 62 kW 2000.09 -> 2005.011.6 LPG (F08, F48) 74 kW 1998.03 -> 2005.011.6 16V (F08, F48) 74 kW 1998.02 -> 2005.011.6 (F08, F48) 76 kW 2002.12 -> 2009.121.8 16V (F08, F48) 85 kW 1998.02 -> 2000.091.8 16V (F08, F48) 92 kW 2000.09 -> 2005.012.0 16V (F08, F48) 100 kW 1998.02 -> 2005.012.0 16V OPC (F08, F48) 118 kW 1999.11 -> 2002.092.0 OPC (F08, F48) 141 kW 2002.09 -> 2005.012.0 OPC (F08, F48) 147 kW 2002.11 -> 2005.012.2 16V (F08, F48) 108 kW 2000.06 -> 2005.011.7 DTI 16V (F08, F48) 55 kW 2000.02 -> 2005.011.7 CDTI (F08, F48) 59 kW 2003.04 -> 2009.121.7 TD (F08, F48) 50 kW 1998.02 -> 2000.082.0 DI (F08, F48) 60 kW 1998.02 -> 2005.012.0 DTI 16V (F08, F48) 74 k
