Delphi Przepływomierz Audi A1 A3 A4 A5 A6 Q2 2.0

Delphi Przepływomierz Audi A1 A3 A4 A5 A6 Q2 2.0

962,00 zł 934,10 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany przepływomierz powietrza DELPHI AF10397-12B1Parametry techniczne dotyczące AF10397-12B1Ilość biegunów: 4Rodzaj wtyczki: męskiKolor obudowy: czarnyNapięcie [V]: 12Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2011.03 - 2015.04AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2011.11 - 2015.04AUDI A3 (8V1, 8VK)CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 -AUDI A3 Sportback (8PA)BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 -CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 -AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CAHB, CGLD, CNHC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 120 / 163 / 2009.04 - 2016.05CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2009.09 - 2016.05CAGA, CJCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 105 / 143 / 2009.09 - 2016.05AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)DESA, DETA, DFVA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.01 -DEUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.11 - 2019.10AUDI A4 B8 (8K2)CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2007.11 - 2015.12CAGA, CMEA, CJCA, CMFA / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2007.11 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12CNHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2015.12AUDI A4 B9 (8W2, 8WC)DESA, DETA, DFVA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2015.05 -DESA, DETA / 40 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2015.05 - 2019.11CZHA, DEUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2015.05 - 2019.11DEUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 - 2019.11AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD)DEUC / 2.0 TDI / 2,0 / 90 / 122 / 2016.04 - 2018.09DEUA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 - 2019.10DEUC / 30 TDI / 2,0 / 90 / 122 / 2018.10 - 2019.10AUDI A5 (8T3)CGLC / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.10 - 2017.01CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 (F53, F5P)DESA, DETA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -DESA, DETA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.10 -AUDI A5 kabriolet (8F7)CAHB, CGLD / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2009.05 - 2014.06CJCA / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2011.10 - 2015.05CGLC / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2012.01 - 2015.05CNHA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 kabriolet (F57, F5E)DETA / 40 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.11 - 2019.12DEZE / 35 TDI Mild Hybrid / 2,0 / 120 / 163 / 2019.10 -AUDI A5 Sportback (8TA)CAGB, CJCB, CSUB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2009.09 - 2017.01CGLC / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.10 - 2017.01CNHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2013.09 - 2017.01AUDI A5 Sportback (F5A, F5F)CZHA, DEUA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.01 - 2020.02DEUA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.01 - 2020.02DEZE / 35 TDI Mild Hybrid / 2,0 / 120 / 163 / 2019.10 -AUDI A6 C7 (4G2, 4GC)CGLD / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2011.03 - 2018.09CGLC, CMGB / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2011.03 - 2018.09AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD)CNHA, CZJA, DDDA / 2.0 TDI / 2,0 / 140 / 190 / 2013.11 - 2018.09CSUD, DDCB / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2014.09 - 2018.09AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFGC, CLLB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.06 - 2018.10CFFB, CLJA / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 20