Uszczelka Pokrywy Zaworów 038103469e Vw Golf Iv Polo Bora Audi A3 1.9 Tdi

Uszczelka Pokrywy Zaworów 038103469e Vw Golf Iv Polo Bora Audi A3 1.9 Tdi

49,34 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,69 zł

Opis

Uszczelka pokrywy zaworów dla pojazdów koncernu VAG z silnikami 1.9 TDI 1.9 SDIZamienne numery katalogowe:038 103 469E / 038103469E / 038103469 E038 103 469F / 038103469F / 038103469 FParametry techniczne:Strona zabudowy: Pokrywa zaworówSilnik: DieselPojemność silnika: 1.9TDI / 1.9SDIKod silnika: ALH / AHF / ASV / AGP / AGR / AQMMoc: 68KM / 90KM / 110KMZastosowanie:AUDI, A3 (8L1):1.9 TDI, AGR, ALH, 90KM 1996.09 - 2001.071.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1997.08 - 2001.07SEAT, CORDOBA (6K1, 6K2):1.9 TDI, 1Z, AHU, ALH, AGR, 90KM 1996.08 - 2002.101.9 TDI, AFN, ASV, 110KM 1997.03 - 2002.101.9 SDI, AQM, AGP, 68KM 1999.06 - 2002.10SEAT, CORDOBA (6L2):1.9 SDI, ASY, 64KM 2002.09 - 2009.11SEAT, CORDOBA Vario (6K5):1.9 TDI, 1Z, AHU, ALH, AGR, 90KM 1996.08 - 2002.121.9 TDI, AFN, ASV, 110KM 1997.07 - 2002.121.9 SDI, AQM, AGP, 68KM 1999.06 - 2002.12SEAT, CORDOBA VARIO nadwozie zamknięte / kombi (6K5):1.9 TDI, ASV, 110KM 2000.08 - 2002.12SEAT, IBIZA II (6K1):1.9 TDI, AFN, ASV, 110KM 1997.02 - 2002.021.9 SDI, AQM, AGP, 68KM 1999.08 - 2002.02SEAT, IBIZA III (6L1):1.9 SDI, ASY, 64KM 2002.02 - 2005.12SEAT, INCA (6K9):1.9 SDI, AEY, AYQ, 64KM 1995.11 - 2003.061.9 TDI, ALH, 90KM 1996.09 - 2003.06SEAT, LEON (1M1):1.9 TDI, ALH, AGR, 90KM 1999.11 - 2006.061.9 SDI, AQM, 68KM 1999.11 - 2006.061.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1999.11 - 2006.06SEAT, TOLEDO II (1M2):1.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1998.10 - 2004.071.9 TDI, ALH, AGR, 90KM 1999.03 - 2004.07SKODA, FABIA I (6Y2):1.9 SDI, ASY, 64KM 1999.12 - 2008.03SKODA, FABIA I Combi (6Y5):1.9 SDI, ASY, 64KM 2000.04 - 2007.12SKODA, FABIA I Praktik (6Y5):1.9 SDI, ASY, 64KM 2001.07 - 2007.12SKODA, FABIA I sedan (6Y3):1.9 SDI, ASY, 64KM 1999.11 - 2007.12SKODA, OCTAVIA II (1U2):1.9 TDI, ALH, AGR, 90KM 1996.09 - 2010.031.9 SDI, AQM, AGP, 68KM 1997.06 - 2003.121.9 TDI, ASV, AHF, 110KM 1997.08 - 2006.01SKODA, OCTAVIA II Combi (1U5):1.9 SDI, AQM, AGP, 68KM 1998.07 - 2003.121.9 TDI, ASV, AHF, 110KM 1998.07 - 2006.011.9 TDI, ALH, AGR, 90KM 1998.07 - 2010.031.9 TDI 4x4, AGR, 90KM 1999.11 - 2006.02SKODA, OCTAVIA II nadwozie zamknięte / kombi (1U5):1.9 D, AQM, 68KM 2000.08 - 2003.121.9 TDI, ALH, 90KM 2000.08 - 2010.03VW, BORA (1J2):1.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1998.10 - 2001.061.9 TDI, AGR, ALH, 90KM 1998.10 - 2005.051.9 SDI, AGP, AQM, 68KM 1998.10 - 2005.051.9 TDI 4motion, AGR, 90KM 1998.11 - 2002.04VW, BORA Variant (1J6):1.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1999.05 - 2001.061.9 TDI, AGR, ALH, 90KM 2004.07 - 2005.05VW, CADDY II Nadwozie pełne/minivan (9K9A):1.9 SDI, AEY, AYQ, 64KM 1995.11 - 2004.011.9 TDI, 1Z, AHU, ALH, ALE, 90KM 1996.09 - 2004.01VW, CADDY II nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (9K9B):1.9 SDI, AEY, AYQ, 64KM 1995.11 - 2004.011.9 TDI, 1Z, AHU, ALH, ALE, 90KM 1996.10 - 2004.01VW, GOLF IV (1J1):1.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1997.08 - 2004.051.9 SDI, AGP, AQM, 68KM 1997.08 - 2005.061.9 TDI, AGR, ALH, 90KM 1997.10 - 2004.051.9 TDI 4motion, AGR, 90KM 1998.07 - 2002.04VW, GOLF IV Van (1J1):1.9 TDI, AHF, 110KM 1997.10 - 2004.051.9 SDI, AQM, 68KM 1998.11 - 2004.051.9 TDI, AGR, 90KM 2000.05 - 2002.09VW, GOLF IV Variant (1J5):1.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1999.05 - 2001.061.9 TDI 4motion, AGR, 90KM 1999.05 - 2002.041.9 TDI, AGR, ALH, 90KM 1999.05 - 2006.051.9 SDI, AGP, AQM, 68KM 1999.05 - 2006.06VW, GOLF VAN IV Variant (1J5):1.9 TDI, AHF, ASV, 110KM 1999.05 - 2006.051.9 TDI, AGR, ALH, 90KM 1999.05 - 2006.051.9 SDI, AQM, 68KM 1999.05 - 2006.05VW, NEW BEETLE (9C1, 1C1):1.9 TDI, ALH, 90KM 1998.01 - 2004.06VW, POLO (9N_):1.9 SDI, ASY, 64KM 2001.10 - 2009.11VW, POLO III CLASSIC (6V2):90 1.9 TDI, AHU, AGR, ALH, ALE, 90KM 1996.09 - 2001.09110 1.9 TDI, AFN, ASV, 110KM 1998.06 - 2002.0168 1.9 SDI, AGP