Opis
Autofren - Prowadnice zaciskuZestaw na jeden zaciskNr katalogowy: D7226CInformacje:Strona zabudowy: Przód/TyłStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Peugeot 406 (8B)1.6 65 kW 1995.11 -> 2004.051.8 16V 85 kW 2000.10 -> 2004.051.8 66 kW 1997.05 -> 2004.051.8 74 kW 1996.10 -> 1999.031.8 16V 81 kW 1995.11 -> 2000.101.8 Bifuel 81 kW 1999.04 -> 2003.052.0 16V 100 kW 2000.08 -> 2004.062.0 16V HPi 103 kW 2001.05 -> 2004.052.0 16V 97 kW 1995.11 -> 2004.052.0 Turbo 108 kW 1996.04 -> 2004.053.0 24V 140 kW 1996.10 -> 2004.051.9 D 55 kW 1996.10 -> 2004.051.9 TD 66 kW 1996.01 -> 2004.051.9 TD 68 kW 1996.01 -> 2004.051.9 TD 69 kW 1995.10 -> 1997.102.0 HDI 90 66 kW 1999.02 -> 2004.052.0 HDi 110 79 kW 2001.08 -> 2004.052.0 HDI 110 80 kW 1998.06 -> 2001.082.1 TD 12V 80 kW 1996.01 -> 2004.052.2 HDi 98 kW 2000.03 -> 2004.05Peugeot 406 Break (8E/F)1.8 16V 85 kW 2000.10 -> 2004.101.8 66 kW 1997.05 -> 2004.101.8 16V 81 kW 1996.10 -> 2000.102.0 16V 99 kW 1999.01 -> 2000.102.0 16V 100 kW 2000.10 -> 2004.102.0 16V HPi 103 kW 2001.05 -> 2004.102.0 16V 97 kW 1996.10 -> 2004.102.0 Turbo 108 kW 1996.10 -> 2004.103.0 24V 140 kW 1996.10 -> 2004.101.9 D 55 kW 1996.10 -> 2004.101.9 TD 66 kW 1996.10 -> 2004.102.0 HDI 90 66 kW 1999.02 -> 2004.102.0 HDi 110 79 kW 2001.08 -> 2004.102.0 HDI 110 80 kW 1999.02 -> 2004.042.1 TD 12V 80 kW 1996.10 -> 2004.10Peugeot 406 coupe (8C)2.0 16V 99 kW 1999.01 -> 2000.102.0 16V 97 kW 1997.03 -> 2004.122.0 16V 99 kW 1999.04 -> 2004.093.0 V6 24V 140 kW 1997.03 -> 2004.12Peugeot 407 (6D_)2.2 116 kW 2004.05 -> .2.2 16V 120 kW 2005.09 -> .3.0 155 kW 2004.05 -> .2.2 HDi 120 kW 2006.03 -> 2010.122.2 HDi 170 125 kW 2006.05 -> .2.7 HDi 150 kW 2005.10 -> .
Peugeot 407 coupe (6C_)2.2 16V 120 kW 2005.10 -> .3.0 V6 155 kW 2005.10 -> .2.7 HDi 150 kW 2005.10 -> .
Peugeot 407 SW (6E_)2.2 116 kW 2004.05 -> .2.2 16V 120 kW 2005.09 -> .3.0 155 kW 2004.05 -> .2.2 HDi 120 kW 2008.06 -> .2.2 HDi 170 125 kW 2006.05 -> .2.7 HDi 150 kW 2005.10 -> .
Peugeot 607 (9D, 9U)2.0 100 kW 2000.02 -> 2005.082.2 16V 116 kW 2000.02 -> 2005.082.2 16V 120 kW 2005.09 -> 2010.063.0 V6 24V 155 kW 2004.03 -> 2011.072.0 HDi 79 kW 2001.03 -> 2004.092.0 HDI 80 kW 2000.05 -> 2005.092.0 HDI 100 kW 2005.09 -> 2011.072.2 HDi 98 kW 2000.02 -> 2006.022.2 HDi 125 kW 2006.05 -> 2010.062.7 HDi 24V 150 kW 2004.12 -> 2011.07Peugeot 807 (E)2.0 HDi 120 kW 2009.06 -> .2.2 HDi 120 kW 2006.06 -> .2.2 HDi 125 kW 2006.06 -> .
Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.
Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.
