Prowadnice Zacisku do OPEL CASCADA, INSIGNIA A

Prowadnice Zacisku do OPEL CASCADA, INSIGNIA A

35,86 zł 33,95 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,69 zł

Opis

Autofren - Prowadnice zaciskuZestaw na jeden zaciskNr katalogowy: D7115CZastosowanie:Opel CASCADA (W13)1.4 (67) 88 kW 2013.04 -> .1.4 Turbo (67) 103 kW 2013.03 -> .1.6 SIDI (67) 125 kW 2013.04 -> .1.6 (67) 147 kW 2013.11 -> .2.0 CDTI (67) 121 kW 2013.04 -> .2.0 CDTI (67) 143 kW 2013.04 -> .

Opel INSIGNIA A (G09)1.4 (68) 103 kW 2011.04 -> 2017.031.4 LPG (68) 103 kW 2012.07 -> 2017.031.6 (68) 85 kW 2008.07 -> 2017.031.6 SIDI (68) 125 kW 2013.03 -> 2017.031.6 Turbo (68) 132 kW 2008.07 -> 2017.031.8 (68) 103 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Turbo (68) 162 kW 2008.07 -> 2017.032.0 E85 Turbo (68) 162 kW 2010.10 -> 2017.032.0 Turbo 4x4 (68) 162 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Turbo (68) 184 kW 2014.04 -> 2017.032.0 Turbo 4x4 (68) 184 kW 2011.07 -> 2017.031.6 CDTi (68) 88 kW 2015.07 -> 2017.031.6 CDTi (68) 100 kW 2015.07 -> 2017.032.0 CDTI (68) 81 kW 2008.07 -> 2017.032.0 CDTI (68) 88 kW 2012.03 -> 2017.032.0 CDTI (68) 96 kW 2008.07 -> 2017.032.0 CDTI (68) 118 kW 2008.07 -> 2017.032.0 CDTI 4x4 (68) 118 kW 2010.06 -> 2017.032.0 CDTI 4x4 (68) 120 kW 2013.07 -> 2017.032.0 CDTI (68) 125 kW 2014.11 -> 2017.032.0 CDTI 4x4 (68) 125 kW 2014.11 -> 2017.032.0 Biturbo CDTI (68) 140 kW 2008.07 -> 2011.122.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) 140 kW 2009.05 -> 2011.122.0 Biturbo CDTI (68) 143 kW 2012.01 -> 2017.032.0 Biturbo CDTI 4x4 (68) 143 kW 2012.01 -> 2017.03Opel INSIGNIA A sedan (G09)1.4 (69) 103 kW 2011.04 -> 2017.031.4 LPG (69) 103 kW 2012.07 -> 2017.031.6 (69) 85 kW 2008.07 -> 2017.031.6 SIDI (69) 125 kW 2013.03 -> 2017.031.6 Turbo (69) 132 kW 2008.07 -> 2017.031.8 (69) 103 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Turbo (69) 162 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Turbo E85 (69) 162 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Turbo 4x4 (69) 162 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Turbo (69) 184 kW 2014.04 -> 2017.032.0 Turbo 4x4 (69) 184 kW 2011.07 -> 2017.032.0 CDTI (69) 81 kW 2008.07 -> 2017.032.0 CDTI (69) 88 kW 2012.03 -> 2017.032.0 CDTI (69) 96 kW 2008.07 -> 2017.032.0 CDTI (69) 103 kW 2013.06 -> 2017.032.0 CDTI (69) 118 kW 2008.07 -> 2017.032.0 CDTI 4x4 (69) 118 kW 2010.06 -> 2017.032.0 CDTI (69) 120 kW 2013.07 -> 2017.032.0 CDTI 4x4 (69) 120 kW 2013.07 -> 2017.032.0 Biturbo CDTI (69) 140 kW 2008.07 -> 2011.122.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) 140 kW 2008.07 -> 2011.122.0 Biturbo CDTI (69) 143 kW 2012.01 -> 2017.032.0 Biturbo CDTI 4x4 (69) 143 kW 2012.01 -> 2017.03Opel INSIGNIA A Sports Tourer (G09)1.4 (35) 103 kW 2011.09 -> 2013.061.4 LPG (35) 103 kW 2012.07 -> 2013.061.6 (35) 85 kW 2008.07 -> 2012.061.6 SIDI (35) 125 kW 2013.03 -> 2014.111.6 Turbo (35) 132 kW 2009.01 -> 2013.061.8 (35) 103 kW 2008.07 -> 2013.062.0 E85 Turbo (35) 162 kW 2010.09 -> 2011.112.0 Turbo 4x4 (35) 162 kW 2008.07 -> 2011.062.0 Turbo (35) 184 kW 2014.04 -> 2014.112.0 Turbo 4x4 (35) 184 kW 2011.09 -> 2013.062.0 CDTI (35) 81 kW 2008.07 -> 2013.062.0 CDTI (35) 88 kW 2012.03 -> 2015.062.0 CDTI (35) 96 kW 2008.07 -> 2015.062.0 CDTI (35) 103 kW 2013.07 -> 2015.062.0 CDTI (35) 118 kW 2008.07 -> 2015.062.0 CDTI 4x4 (35) 118 kW 2010.06 -> 2015.062.0 CDTI (35) 120 kW 2013.07 -> 2015.062.0 CDTI 4x4 (35) 120 kW 2013.07 -> 2015.062.0 Biturbo CDTI (35) 140 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) 140 kW 2008.07 -> 2017.032.0 Biturbo CDTI (35) 143 kW 2012.01 -> 2015.062.0 Biturbo CDTI 4x4 (35) 143 kW 2012.01 -> 2015.06Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.