Nty Zacisk Ham. Przód Pr Vw Touran

Nty Zacisk Ham. Przód Pr Vw Touran

156,17 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt NTY:HZP-AU-009 - ZACISK HAM. PRZÓD PR VW TOURANParametry techniczne dotyczące HZP-AU-009Strona zabudowy: oś przednia, z prawejŚrednica tłoka [mm]: 57dla średnicy tarczy hamulcowej [mm]: 312dla grubości tarczy hamulcowej [mm]: 25parzyste numery artykułów: HZP-AU-008Numer seryjny: HZP-AU-009Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2017.12CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2017.12DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.04 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.10 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 - 2020.10CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CUKB, CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.02 - 2020.10CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.09 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI Q2 (GAB, GAG)DKRF / 30 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2018.07 -DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.06 - 2018.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -AUDI TT (FV3, FVP)CHHC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 169 / 230 / 2014.07 -CJXG / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2014.11 -AUDI TT Roadster (FV9, FVR)CHHC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 169 / 230 / 2014.11 -CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2015.04 -SEAT ATECA (KH7, KHP)CHZJ, DKRF / 1.0 TSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.05 -CZEA / 1.4 TSI 4Drive / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.04 -