Opis
Tarcze hamulcowe Brembo - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 09.
A820.11Specyfikacja:Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 52.2Moment dokręcenia [Nm]: 120Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25średnica [mm]: 314średnica otworu centrującego [mm]: 68Minimalna grubość [mm]: 23Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A4 (8W2, B9)1.4 TFSI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.05 -> 2018.08Audi A4 Allroad (8KH, B8)2.0 TFSI quattro 155 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 100 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 105 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 120 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 125 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2016.053.0 TDI quattro 176 kW 2009.04 -> 2012.013.0 TDI quattro 180 kW 2012.01 -> 2016.05Audi A4 Allroad (8WH, B9)2.0 TFSI quattro 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2016.01 -> .2.0 TDI quattro 100 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2016.01 -> 2018.08Audi A4 Avant (8W5, B9)1.4 TFSI 110 kW 2016.02 -> .2.0 TFSI g-tron 125 kW 2016.11 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.04 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.10 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.10 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.08 -> 2018.08Audi A5 (8T3)1.8 TFSI 118 kW 2009.05 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2007.10 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2008.11 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.0 TFSI quattro 200 kW 2011.12 -> 2017.013.2 FSI 195 kW 2007.06 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2007.06 -> 2012.032.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2017.012.0 TDI 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2011.12 -> 2017.012.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2017.012.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2017.012.7 TDI 120 kW 2007.09 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.10 -> 2017.013.0 TDI quattro 155 kW 2008.03 -> 2010.053.0 TDI quattro 160 kW 2015.05 -> 2017.013.0 TDI quattro 176 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.10 -> 2017.01Audi A5 Sportback (8TA)1.8 TFSI 106 kW 2014.09 -> 2017.011.8 TFSI 118 kW 2009.11 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2011.08 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2009.09 -> 2014.062.0 TFSI 155 kW 2009.09 -> 2013.11
