BREMBO Tarcza Przód AUDI A4 B9 A4 ALLROAD B8 A5

BREMBO Tarcza Przód AUDI A4 B9 A4 ALLROAD B8 A5

238,82 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze hamulcowe Brembo - PrzódCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 09.

A820.11Specyfikacja:Ilość otworów: 5Wysokość [mm]: 52.2Moment dokręcenia [Nm]: 120Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25średnica [mm]: 314średnica otworu centrującego [mm]: 68Minimalna grubość [mm]: 23Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowany wewnętrznieStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Audi A4 (8W2, B9)1.4 TFSI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2015.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.05 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.09 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.09 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.05 -> 2018.08Audi A4 Allroad (8KH, B8)2.0 TFSI quattro 155 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TFSI quattro 162 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 100 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 105 kW 2009.09 -> 2016.052.0 TDI quattro 110 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TDI quattro 120 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 125 kW 2009.04 -> 2016.052.0 TDI quattro 130 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2016.053.0 TDI quattro 176 kW 2009.04 -> 2012.013.0 TDI quattro 180 kW 2012.01 -> 2016.05Audi A4 Allroad (8WH, B9)2.0 TFSI quattro 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2016.01 -> .2.0 TDI quattro 100 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.11 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.05 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2016.01 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2016.01 -> 2018.08Audi A4 Avant (8W5, B9)1.4 TFSI 110 kW 2016.02 -> .2.0 TFSI g-tron 125 kW 2016.11 -> .2.0 TFSI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TFSI 183 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 183 kW 2015.11 -> .2.0 TFSI 185 kW 2016.05 -> .2.0 TFSI quattro 185 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 90 kW 2016.04 -> .2.0 TDI 100 kW 2015.08 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 110 kW 2016.09 -> .2.0 TDI quattro 120 kW 2016.09 -> .2.0 TDI 140 kW 2015.08 -> .2.0 TDI quattro 140 kW 2015.10 -> .3.0 TDI 160 kW 2015.10 -> .3.0 TDI quattro 160 kW 2015.11 -> .3.0 TDI quattro 200 kW 2015.08 -> 2018.08Audi A5 (8T3)1.8 TFSI 118 kW 2009.05 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2007.10 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2008.11 -> 2012.032.0 TFSI 155 kW 2008.06 -> 2013.112.0 TFSI quattro 155 kW 2008.06 -> 2017.012.0 TFSI quattro 162 kW 2012.03 -> 2017.012.0 TFSI 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI quattro 165 kW 2013.05 -> 2016.052.0 TFSI 169 kW 2015.08 -> 2017.012.0 TFSI quattro 169 kW 2015.08 -> 2017.013.0 TFSI quattro 200 kW 2011.12 -> 2017.013.2 FSI 195 kW 2007.06 -> 2012.033.2 FSI quattro 195 kW 2007.06 -> 2012.032.0 TDI 120 kW 2008.08 -> 2017.012.0 TDI 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI quattro 125 kW 2008.08 -> 2012.032.0 TDI 130 kW 2011.10 -> 2017.012.0 TDI quattro 130 kW 2011.12 -> 2017.012.0 TDI 140 kW 2013.09 -> 2017.012.0 TDI quattro 140 kW 2013.09 -> 2017.012.7 TDI 120 kW 2007.09 -> 2012.032.7 TDI 140 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI 150 kW 2011.10 -> 2017.013.0 TDI quattro 155 kW 2008.03 -> 2010.053.0 TDI quattro 160 kW 2015.05 -> 2017.013.0 TDI quattro 176 kW 2007.06 -> 2012.033.0 TDI quattro 180 kW 2011.10 -> 2017.01Audi A5 Sportback (8TA)1.8 TFSI 106 kW 2014.09 -> 2017.011.8 TFSI 118 kW 2009.11 -> 2011.091.8 TFSI 125 kW 2011.08 -> 2017.011.8 TFSI 130 kW 2015.05 -> 2017.012.0 TFSI 132 kW 2009.09 -> 2014.062.0 TFSI 155 kW 2009.09 -> 2013.11