Dencker B180007 Czujnik Abs Przód Vw Golf

Dencker B180007 Czujnik Abs Przód Vw Golf

31,11 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:DENCKER B180007 CZUJNIK ABS PRZÓD VW GOLF DENCKERMANN 1x B180007Parametry techniczne dotyczące B180007Strona zabudowy: z przoduLista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CHZE / 1.0 TFSI / 1,0 / 60 / 82 / 2016.01 - 2018.10CBZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 63 / 86 / 2010.05 - 2015.04CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CUSB / 1.4 TDI / 1,4 / 66 / 90 / 2014.11 - 2018.10CXMA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2014.11 - 2018.10CFHD / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2011.09 - 2015.04CWZA / S1 quattro / 2,0 / 170 / 231 / 2014.03 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CBZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 63 / 86 / 2012.01 - 2015.04CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2011.11 - 2015.04AUDI A3 (8P1)BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 (8V1, 8VK)CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07AUDI A3 kabriolet (8P7)CAXC / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2011.02 - 2013.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07AUDI A3 Sportback (8PA)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2013.03BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2008.07 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZGB / RS3 quattro / 2,5 / 270 / 367 / 2015.03 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CHPB, CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2013.10 - 2018.10CFGC, CLLB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 130 / 177 / 2011.06 - 2018.10CUVC, DBBA, DFTA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CCZC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2011.06 - 2015.04CULB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2014.11 - 2018.10CULB / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2015.05 - 2018.10AUDI TT (8J3)CESA, CETA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2010.05 - 2014.06CESA / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2010.05 - 2014.06AUDI TT Roadster (8J9)CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.06 - 2014.06PORSCHE CARRERA GT (980)M 80.01 / 5.7 / 5,7 / 450 / 612 / 2003.07 - 2006.12SEAT ALHAMBRA (710, 711)CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2010.06 - 2013.02SEAT ALTEA (5P1)BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 -BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 -BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05CCZB / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 155 / 211 / 2009.05 -SEAT LEON (1P1)BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.06 - 2012.12CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 - 2012.12CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.12 - 2012.12CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 - 2012.12AZV / 2.0 TDI /