2x Sitko maszynki do mięsa Zelmer 686.8 886.8 Nr 8 x 4 Bosch Diana 86.3161
Profi&Home

2x Sitko maszynki do mięsa Zelmer 686.8 886.8 Nr 8 x 4 Bosch Diana 86.3161

38,66 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 9,90 zł

Opis

2szt Sitko do maszynki Zelmer, Bosch, Zelmotor, Smapp numer 8Ilość sztuk: 2Rodzaj: Wyprodukowany w PolsceŚrednica sitka: 61mmŚrednica oczka: 4mmGrubość sitka: 6mmKolor: SrebrnyMateriał: stalKod producenta: 86.3161Poniżej lista pasujących modeliSitko do maszynki Zelmer Bosch, Zelmotor, Smapp do mielenia mięsa z KOMORĄ MIELENIA NUMER 8Sitko o średnicy oczek 4mm.

Sitko ma średnicę 61mm i pasuje tylko do maszynek z komorą mielenia nr 8.

Jeśli masz maszynkę z komorą nr 5 zamów sitko o średnicy 53,5mm.

Jak dobrze czyścić i konserwować sitko ?1️⃣ Sitko do maszynki myj ręcznie w letniej wodzie. Sitka nie można myć w zmywarce.2️⃣ Dokładnie wysusz umytą część zaraz po umyciu.3️⃣ Nasmaruj sitko olejem jadalnym w celu ochrony części przed rdzewieniem.

Pasuje do:Serie: Compact Power, CompactPower, Dorota, DIANA, Diana Expressive Line, Diana, Expressive Line, Expressive line, Symbio.

Bosch: MFW3910W, MFW3X10B, MFW3X10W, MFW3X13B, MFW3X13W, MFW3X14B, MFW3X14W, MFW3X15B, MFW3X15W, MFW3X17B, MFW3X18B, MFW3X18W, MMWPL3000, MMWPL3001, MMWPL3003,Zelmer: 586, 586.5, 586.54, 586.8, 686, 686.5, 686.54, 686.8, 686.8A, 687, 687.5, 687.54, 687.8, 786, 786.8, 886, 886.8, 886.84, 886.84MP, 886.84SL, 886.8MP, 886.8SL, 887, 887.8, 887.84, 887.84MP, 887.84SL, 887.89, 887.8MP, 986, 986.8, 986.80, 986.82, 986.83, 986.85, 986.86, 986.87, 987.80, 987.82, 987.83, 987.86, 987.87, 987.88, 987.89, MM1000.80, MM1000.82, MM1000.83, MM1000.84, MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, Z8868, Z88684MP, Z88684SL, Z8868SL, ZMM 1008 S, ZMM 1008 S RU, ZMM 1008 S UA, ZMM1084I, ZMM1084IRU, ZMM1084IUA, ZMM1084L, ZMM1084S, ZMM1084X, ZMM1089I, ZMM1089L, ZMM1089S, ZMM1188S, ZMM1208L, ZMM1284S, ZMM1508L, ZMM1508S, ZMM1582S, ZMM1582SRU, ZMM1582SUA, ZMM1583S, ZMM 1586 S, ZMM1587S, ZMM1587SRU, ZMM1587SUA, ZMM1588I, ZMM 1588 S, ZMM 1588 S RU, ZMM 1588 S UA, ZMM 1589I, ZMM1589S, ZMM4098W, ZMM5548W, ZMM5588W, ZMM5598W,ZMM1486S (986.86), ZMM1482S (986.82), ZMM1480G (986.80)MM1000.88, MM1000.82, MM1000.84, MM1000.83, MM1000.80, MM1200.80,MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, ZMM4050W, ZMM4045W, ZMM3853W, ZMM3851W, ZMM4098W, ZMM3854W,86.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54, 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80, 987.82 (ZMM1582S),987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S), 986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S),MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S), MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84,MM1200.88, MM1200.89, ZMM4248W, ZMM5688X, ZMM5588W, ZMM5548W, ZMM5598W, ZMM3854W, ZMM4098W, ZMM3851W, ZMM3853W,ZMM4045W, ZMM4050W, ZMM4048W, ZMM4080W, ZMM4198XDorota 686.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54Diana 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80Symbio 987.82 (ZMM1582S), 987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S),986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S), MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S),MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89Predom typ 186, typ 86, 586.5, 586.8Zelmotor: 489.8, 489.81, 489.8SL, 489.9.

SMAPP: 489.8, 489.81