2x Przednia Tarcza Bosch 288 Mm A3 8p Altea Octavia Iii Caddy Iv

2x Przednia Tarcza Bosch 288 Mm A3 8p Altea Octavia Iii Caddy Iv

316,72 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

474A2Tarcze hamulcowe Bosch - PrzódNr katalogowy: 0 986 479 088Specyfikacja:średnica [mm]: 288Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25Minimalna grubość [mm]: 22Wysokość [mm]: 49,6średnica otworu [mm]: 112Średnica piasty koła [mm]: 65Ilość otworów: 9średnica otworu do [mm]: 15,3Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyPowierzchnia: pokrytyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyZastosowanie:Volkswagen T-ROC (A11)1.0 TSI 85 kW 2017.07 -> .1.0 TSI 4motion 85 kW 2019.01 -> .1.5 TSI 110 kW 2017.11 -> .1.5 TSI 4motion 110 kW 2018.05 -> .2.0 TSI 4motion 140 kW 2017.07 -> .1.6 TDI 85 kW 2018.03 -> .2.0 TDI 110 kW 2018.03 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2017.09 -> .

Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2)1.4 TSI 103 kW 2006.02 -> 2010.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2009.05 -> 2010.051.4 FSI 125 kW 2006.11 -> 2010.051.6 75 kW 2003.07 -> 2010.051.6 BiFuel 75 kW 2006.11 -> 2010.051.6 FSI 85 kW 2003.02 -> 2007.012.0 EcoFuel 80 kW 2006.02 -> 2009.052.0 FSI 110 kW 2003.10 -> 2007.011.9 TDI 66 kW 2004.11 -> 2010.051.9 TDI 74 kW 2003.02 -> 2004.051.9 TDI 77 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 100 kW 2003.02 -> 2010.052.0 TDI 103 kW 2005.12 -> 2010.052.0 TDI 16V 103 kW 2003.08 -> 2010.052.0 TDI 125 kW 2005.12 -> 2010.05Volkswagen TOURAN (1T3)1.2 TSI 77 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 103 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI EcoFuel 110 kW 2010.05 -> 2015.051.4 TSI 125 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 66 kW 2010.05 -> 2015.051.6 TDI 77 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2010.05 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2010.05 -> 2013.012.0 TDI 130 kW 2013.01 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Pamiętaj, że producent pojazdu mógł zastosować kilka rodzajów części w jednym roczniku!

Weryfikuj po dopasowaniu, numerach części oryginalnej, parametrach części oraz numerze VIN!