Opis
Tarcze hamulcowe Brembo - TyłCena za 1 sztukę (sprzedaż wyłącznie w kompletach, czyli 2 sztuki) Nr katalogowy: 08.
B413.11Specyfikacja:średnica otworu centrującego [mm]: 65Wysokość [mm]: 48.2Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 10Ilość otworów: 5średnica [mm]: 272Moment dokręcenia [Nm]: 120Minimalna grubość [mm]: 8Informacje:Powierzchnia: pokrytyTyp tarczy hamulcowej: pełnyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen CADDY ALLTRACK Furgon (SAA)1.0 TSI 75 kW 2015.11 -> .1.2 TSI 62 kW 2015.06 -> .1.4 TGI CNG 81 kW 2015.06 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 55 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 75 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 90 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.11 -> .
Volkswagen CADDY ALLTRACK kombi (SAB)1.0 TSI 75 kW 2015.11 -> .1.2 TSI 62 kW 2015.06 -> .1.4 TGI CNG 81 kW 2015.06 -> .1.4 TSI 92 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 55 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 75 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 90 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 110 kW 2015.05 -> .2.0 TDI 4motion 110 kW 2015.11 -> .
Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.052.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.082.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.053.6 V6 191 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2015.082.0 TDI 103 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Volkswagen GOLF VAN VI Variant (AJ5)1.2 TSi 77 kW 2009.09 -> 2014.051.4 TSi 90 kW 2009.07 -> 2014.051.4 TSi 118 kW 2009.07 -> 2012.101.6 TDi 66 kW 2009.12 -> 2012.101.6 TDi BlueMotion 77 kW 2009.07 -> 2014.052.0 TDi 103 kW 2009.07 -> 2019.05Volkswagen GOLF VI (5K1)1.2 TSI 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSI 77 kW 2008.11 -> 2012.111.4 59 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSI 118 kW 2008.10 -> 2012.111.6 75 kW 2008.10 -> 2012.111.6 BiFuel 75 kW 2009.03 -> 2012.111.6 MultiFuel 75 kW 2008.10 -> 2012.111.8 TSI 118 kW 2009.06 -> 2011.012.0 GTi 147 kW 2009.06 -> 2013.112.0 GTi 155 kW 2009.04 -> 2012.112.0 GTi 173 kW 2011.05 -> 2012.112.0 R 4motion 188 kW 2009.11 -> 2013.112.0 R 4motion 195 kW 2009.11 -> 2011.052.0 R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.112.5 125 kW 2009.07 -> 2013.051.6 TDI 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDI 77 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TDI 81 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 100 kW 2008.10 -> 2012.112.0 TDI 103 kW 2008.10 -> 2013.052.0 TDI 4motion 103 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDI 125 kW 2009.04 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI kabriolet (517)1.2 TSI 77 kW 2011.03 -> 2016.051.2 TSI 16V 77 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 90 kW 2011.11 -> 2016.051.4 TSI 92 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 110 kW 2013.11 -> 2016.051.4 TSI 118 kW 2011.03 -> 2016.052.0 GTI 155 kW 2012.05 -> 2016.052.0 TSI 162 kW 2013.11 -> 2016.052.0 R 195 kW 2013.01 -> 2016.051.6 TDI 77 kW 2011.03 -> 2016.052.0 TDI 81 kW 2013.11 -> 2016.052.0 TDI 103 kW 2011.11 -> 2016.052.0 TDI 110 kW 2013.11 -> 2016.05Volkswagen GOLF VI Van (5K1_)1.2 TSi 63 kW 2010.05 -> 2012.111.2 TSi BlueMotion 77 kW 2009.05 -> 2012.11TSi 90 kW 2008.10 -> 2012.111.4 TSi 118 kW 2008.10 -> 2012.112.0 GTi 155 kW 2009.02 -> 2012.112.0 TSi R 4motion 199 kW 2009.11 -> 2012.111.6 TDi 66 kW 2009.02 -> 2012.111.6 TDi BlueMotion 77 kW 2009.05 -> 2012.112.0 TDi 103 kW 2009.09 -> 2012.112.0 TDi 125 kW 2010.05 -> 2012.11Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5)1.2 TSI 63 kW 2010.07 -> 2013.071.2 TSI 77 kW 2009.07 -> 2013.071.4 59 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 90 kW 2009.07 -> 2013.071.4 TSI 118 kW 2009.07 -> 2013.071.6 75 kW 2009.07 -> 2013.071.6 MultiFuel 75 kW 2010.07 -> 2013.07
