Kraft 9410016 Czujnik Abs Przód Audi A3

Kraft 9410016 Czujnik Abs Przód Audi A3

40,88 zł 39,72 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:KRAFT 9410016 CZUJNIK ABS PRZÓD AUDI A3Parametry techniczne dotyczące 9410016Numer seryjny: K9410016Strona zabudowy: oś przedniaJednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2012.08BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2012.12 - 2017.12CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -AUDI A3 Sportback (8PA)BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2004.09 - 2009.05AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2020.10AUDI Q3 (8UB, 8UG)CZDB / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2016.07 - 2018.10CFFB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2012.01 - 2018.10CZGB / RS performance 2.5 quattro / 2,5 / 270 / 367 / 2015.01 - 2018.10AUDI TT (8J3)BWA, BPY, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.08 - 2010.06CESA, CETA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2010.05 - 2014.06CEPB / 2.5 RS quattro / 2,5 / 265 / 360 / 2011.05 - 2014.06AUDI TT Roadster (8J9)CDLA, CDMA / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.05 - 2014.06CCZA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2008.06 - 2010.06CESA, CETA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2010.05 - 2014.06CEPA / 2.5 RS quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2009.07 - 2014.06MAN TGE Platforma / podwozie (UZ_)DASA / 2.0 TDI RWD / 2,0 / 90 / 122 / 2017.08 -MAN TGE SkrzyniaDAVA, DMZB / 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) / 2,0 / 130 / 177 / 2017.02 -DAUB, DNAD / 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) / 2,0 / 75 / 102 / 2017.02 -DAVA, DMZB / 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) / 2,0 / 130 / 177 / 2017.03 -SEAT ALHAMBRA (710, 711)CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2010.06 - 2011.05CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2010.06 - 2013.02DEDA / 2.0 TSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.05 -SEAT ALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.03 - 2009.05BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.05 - 2009.03SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 - 2010.12BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2013.06BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2013.12CFHC / 2.0 TDI 16V 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2010.10 -BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.10 - 2009.05CCZB / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 155 / 211 / 2009.05 -SEAT LEON (1P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.02 - 2012.12CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.12 - 2012.12CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 - 2012.12BZB, CDAA / 1.8 TSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.06 - 2012.12BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2005.07 - 2010.12BKD, CFHC, CLCB / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2005.07 - 2012.12SEAT LEON ST (5F8)CLHA / 1.6 TDI 4Drive / 1,6 / 77 / 105