Uszczelka Rury Wydechowej Mercedes Integro 12.0 Capacity 12.0 Intouro 12.0

Uszczelka Rury Wydechowej Mercedes Integro 12.0 Capacity 12.0 Intouro 12.0

127,05 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Uszczelka rury wydechowej VICTOR REINZ 71-40967-00Specyfikacja techniczna:materiał: metalVictor Reinz jako producent oryginalnego sprzętu i dostawca części zamiennych dostarcza innowacyjne technologie uszczelnień najwyższej jakości. Wszystkie części zamienne z szerokiej gamy produktów spełniają wysokie standardy jakości OEM. Prawie wszystkie znane marki i modele producentów samochodów na całym świecie są wyposażone w profesjonalne rozwiązania uszczelniające firmy Victor Reinz.

Numery OE:457 140 00 80 | 4571400080Uwaga!

W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach. Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Część występowała w poniższych modelach:MercedesCAPACITY CAPACITY 11967ccm 354KM/260Kw 2007/04 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro G, Citaro GN3, Citaro LÜ 11967ccm 299KM/220Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.959, OM 457.950, OM 457.973, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro G, Citaro LÜ 11967ccm 354KM/260Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro N 11967ccm 252KM/185Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CITARO (O 530) Citaro N, Citaro MUE 11967ccm 299KM/220Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.934, OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, OM 457.942, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro N, Citaro MUE 11967ccm 354KM/260Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, OM 457.942, Separacja bloków: CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 252KM/185Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 299KM/220Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 354KM/260Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 252KM/185Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 299KM/220Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 354KM/260Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942INTEGRO (O 550) Integro L 11967ccm 354KM/260Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952INTEGRO (O 550) Integro L 11967ccm 408KM/300Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952INTEGRO (O 550) Integro L 11967ccm 300KM/220Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952, OM 457.965, Separacja bloków: INTEGRO (O 550) Integro, Integro M 11967ccm 299KM/220Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952, OM 457.964, Separacja bloków: INTEGRO (O 550) Integro, Integro M 11967ccm 354KM/260Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952, OM 457.965, Separacja bloków: INTOURO Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 11967ccm 299KM/220Kw 2005/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.965INTOURO Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 11967ccm 354KM/260Kw 2005/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.965INTOURO Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 11967ccm 408KM/300Kw 2005/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.965TOURISMO (O 350) Tourismo 1