Uszczelka Rury Wydechowej Mercedes Integro 12.0 Capacity 12.0 Intouro 12.0
Darmowa dostawa
Opis
Uszczelka rury wydechowej VICTOR REINZ 71-40967-00Specyfikacja techniczna:materiał: metalVictor Reinz jako producent oryginalnego sprzętu i dostawca części zamiennych dostarcza innowacyjne technologie uszczelnień najwyższej jakości. Wszystkie części zamienne z szerokiej gamy produktów spełniają wysokie standardy jakości OEM. Prawie wszystkie znane marki i modele producentów samochodów na całym świecie są wyposażone w profesjonalne rozwiązania uszczelniające firmy Victor Reinz.
Numery OE:457 140 00 80 | 4571400080Uwaga!
W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach. Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.
Część występowała w poniższych modelach:MercedesCAPACITY CAPACITY 11967ccm 354KM/260Kw 2007/04 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro G, Citaro GN3, Citaro LÜ 11967ccm 299KM/220Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.959, OM 457.950, OM 457.973, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro G, Citaro LÜ 11967ccm 354KM/260Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro N 11967ccm 252KM/185Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CITARO (O 530) Citaro N, Citaro MUE 11967ccm 299KM/220Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.934, OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, OM 457.942, Separacja bloków: CITARO (O 530) Citaro N, Citaro MUE 11967ccm 354KM/260Kw 1998/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.950, OM 457.959, OM 457.973, OM 457.942, Separacja bloków: CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 252KM/185Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 299KM/220Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 354KM/260Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 252KM/185Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 299KM/220Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942CONECTO (O 345) CONECTO C, H, M, UE 11967ccm 354KM/260Kw 2001/11 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.942INTEGRO (O 550) Integro L 11967ccm 354KM/260Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952INTEGRO (O 550) Integro L 11967ccm 408KM/300Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952INTEGRO (O 550) Integro L 11967ccm 300KM/220Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952, OM 457.965, Separacja bloków: INTEGRO (O 550) Integro, Integro M 11967ccm 299KM/220Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952, OM 457.964, Separacja bloków: INTEGRO (O 550) Integro, Integro M 11967ccm 354KM/260Kw 2006/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.952, OM 457.965, Separacja bloków: INTOURO Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 11967ccm 299KM/220Kw 2005/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.965INTOURO Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 11967ccm 354KM/260Kw 2005/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.965INTOURO Intouro, Intouro E, Intouro M, Intouro ME 11967ccm 408KM/300Kw 2005/01 - Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: nie zawarty w zestawie, Kod silnika: OM 457.965TOURISMO (O 350) Tourismo 1
