Trw Łącznik Stab. Tył Vw Phaeton

Trw Łącznik Stab. Tył Vw Phaeton

96,47 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany łącznik drążka stabilizatora TRW JTS525Parametry techniczne dotyczące JTS525Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowyDługość [mm]: 95rura Ø [mm]: 8Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A8 D3 (4E2, 4E8)BDX / 2.8 FSI / 2,8 / 154 / 210 / 2007.08 - 2010.07CJBA / 2.8 FSI / 2,8 / 170 / 231 / 2009.01 - 2010.07ASB / 3.0 TDI quattro / 3,0 / 171 / 233 / 2003.08 - 2010.07BNG / 3.0 TDI quattro / 3,0 / 155 / 211 / 2003.11 - 2010.07ASN / 3.0 / 3,0 / 162 / 220 / 2003.07 - 2005.05ASN / 3.0 quattro / 3,0 / 162 / 220 / 2003.07 - 2005.05BBJ / 3.0 / 3,0 / 160 / 218 / 2003.07 - 2006.05BBJ / 3.0 quattro / 3,0 / 160 / 218 / 2003.11 - 2004.05BPK / 3.2 FSI quattro / 3,1 / 191 / 260 / 2005.06 - 2010.07BPK / 3.2 FSI / 3,1 / 191 / 260 / 2005.06 - 2010.07BFL / 3.7 quattro / 3,7 / 206 / 280 / 2002.10 - 2006.05ASE / 4.0 TDI quattro / 3,9 / 202 / 275 / 2003.05 - 2005.07BMC / 4.2 TDI quattro / 4,1 / 235 / 320 / 2005.01 - 2005.06BVN / 4.2 TDI quattro / 4,1 / 240 / 326 / 2005.07 - 2010.07BVJ / 4.2 FSI quattro / 4,2 / 257 / 350 / 2006.06 - 2010.07BFM, BGK / 4.2 quattro / 4,2 / 246 / 335 / 2002.10 - 2010.07BSM / S8 quattro / 5,2 / 331 / 450 / 2006.06 - 2010.07BSM / S8 quattro / 5,2 / 324 / 441 / 2006.09 - 2010.07BHT, BTE, BSB / 6.0 W12 quattro / 6,0 / 331 / 450 / 2003.12 - 2010.07BENTLEY CONTINENTAL coupe (3W_, 393)CMMC, CYCB / 4.0 / 4,0 / 373 / 507 / 2011.09 -CMMC / 4.0 FLEX / 4,0 / 373 / 507 / 2011.09 -CMMC, CYCB / 4.0 GT / 4,0 / 373 / 507 / 2012.04 -CMMD, CYCA / 4.0 FLEX / 4,0 / 388 / 528 / 2013.12 -CMMD, CYCA / 4.0 / 4,0 / 389 / 529 / 2014.01 -BEB, BWR / 6.0 GT / 6,0 / 412 / 560 / 2003.06 - 2011.12BWRA / 6.0 GT Speed / 6,0 / 449 / 610 / 2007.09 - 2011.12CKHB / 6.0 FLEX / 6,0 / 423 / 575 / 2010.11 - 2013.12CVAB, CKHB / 6.0 / 6,0 / 423 / 575 / 2011.01 - 2015.05CVAA / 6.0 FLEX / 6,0 / 460 / 626 / 2012.09 -CVAC / 6.0 FLEX / 6,0 / 467 / 635 / 2014.05 -CVAC, DBDE / 6.0 GT Speed / 6,0 / 467 / 635 / 2014.05 - 2016.05DBDA / 6.0 FLEX / 6,0 / 434 / 590 / 2015.05 -DBDA / 6.0 AWD / 6,0 / 434 / 590 / 2015.08 -DBDD / 6.0 GT Speed / 6,0 / 472 / 642 / 2016.05 -BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_)BEB, BWR / 6.0 / 6,0 / 412 / 560 / 2005.03 - 2010.12BWRA / 6.0 Speed / 6,0 / 449 / 610 / 2008.09 - 2010.12BWRA, CKHC / 6.0 FLEX / 6,0 / 449 / 610 / 2008.09 - 2013.02CKHD / 6.0 FLEX / 6,0 / 412 / 560 / 2010.06 - 2013.12BENTLEY FLYING SPUR (4W_)CMMC, CYCB / 4.0 FLEX / 4,0 / 373 / 507 / 2013.03 -CMMC, CYCB / 4.0 V8 / 4,0 / 373 / 507 / 2013.03 - 2020.10CYCA / V8 S 4.0 / 4,0 / 388 / 528 / 2016.05 -CYCA / 4.0 FLEX / 4,0 / 388 / 528 / 2016.06 -CVAA / 6.0 FLEX / 6,0 / 453 / 616 / 2013.03 -CVAA, DBDB / 6.0 W12 / 6,0 / 460 / 626 / 2013.03 - 2020.10CVAA / 6.0 FLEX / 6,0 / 460 / 625 / 2014.01 -CVAA / 6.0 / 6,0 / 453 / 616 / 2014.03 -DBDE / W12 S 6.0 / 6,0 / 467 / 635 / 2016.11 -VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)BMK / 3.0 V6 TDI 4motion / 3,0 / 165 / 224 / 2004.09 - 2007.05CARA / 3.0 V6 TDI 4motion / 3,0 / 171 / 233 / 2007.06 - 2008.11CEXA, CARB / 3.0 V6 TDI 4motion / 3,0 / 176 / 240 / 2008.11 - 2016.03CEXB / 3.0 V6 TDI 4motion / 3,0 / 180 / 245 / 2013.11 - 2016.03CPFA / 3.0 V6 / 3,0 / 184 / 250 / 2012.04 - 2016.03AYT, BKL / 3.2 V6 / 3,2 / 177 / 241 / 2002.04 - 2005.05BKL, BRK / 3.2 V6 4motion / 3,2 / 177 / 241 / 2004.02 - 2008.11CHNA, CMVA / 3.6 V6 4motion / 3,6 / 206 / 280 / 2008.11 - 2016.03BGH, BGJ / 4.2 V8 4motion / 4,2 / 246 / 335 / 2003.05 - 2016.03AJS / 5.0 V10 TDI 4motion / 4,9 / 230 / 313 / 2002.11 - 2006.10BAN, BAP / 6.0 W12 4motion / 6,0 / 309 / 420 / 2002.04 - 2005.12BRN, BTT / 6.0 W12 4motion / 6,0 / 331 / 450 / 2005.05 - 2016.03Zamienniki / numery oryginałówJTS525AUDI 4E0 505 465 GBENDIX 042455BBENTLEY 4E0 505 465 GBORG & BECK BDL6978DELPHI TC1757FEBI BILSTEIN 106409FIRST LINE FDL6978LEMFÖRDER 27026METZGER 53008519, 6-5444MONROE L29655MOOG AU-LS-5066OCAP 0502330PEX 1205575RTS 9795904SIDEM 37363TRIS