Thermotec Zbiornik Wyrównawczy Układu Audi A3

Thermotec Zbiornik Wyrównawczy Układu Audi A3

78,69 zł 76,40 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:THERMOTEC ZBIORNIK WYRÓWNAWCZY UKŁADU AUDI A3Parametry techniczne dotyczące DBW018TTLista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2012.09 - 2020.10CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2012.10 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2017.12CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2017.12AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2013.09 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 -CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA, DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.05 - 2020.10CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10CRFC / 2.0 TDI / 2,0 / 105 / 143 / 2013.03 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2020.10AUDI Q2 (GAB, GAG)DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.06 - 2018.10DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -DFGA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2016.09 -CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 -AUDI Q3 (F3B)DFGA / 35 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2018.09 -DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.09 -DFHA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.10 -DKTC / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -DKTA / 45 TFSI quattro / 2,0 / 169 / 230 / 2018.07 -AUDI TT (FV3, FVP)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2015.07 - 2018.08CHHC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 169 / 230 / 2014.07 -CHHC / 2.0 TFSI / 2,0 / 169 / 230 / 2014.07 -CJXG / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2014.11 -CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2015.04 -AUDI TT Roadster (FV9, FVR)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2015.07 - 2018.08CJXG / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2014.11 -CHHC / 2.0 TFSI / 2,0 / 169 / 230 / 2014.11 -CJXF / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2015.02 -CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2015.04 -SEAT ATECA (KH7, KHP)DDYA, DGTE / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2016.04 -DFFA / 2.0 T