Ferodo Klocki Hamulcowe Przód Fdb1001

Ferodo Klocki Hamulcowe Przód Fdb1001

231,58 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Przedmiotem oferty są nowe, oryginalne, nigdy nie używane klocki hamulcowe FERODO FDB1001Parametry techniczne dotyczące FDB1001Grubość [mm]: 20Oznaczenie kontrolne: R90 HomologatedSzerokość [mm]: 195Wysokość [mm]: 74Ciężar [kg]: 3,08Styk ostrzegawczy o zużyciu: przygotowany dla wskaźnika zużyciaArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez dodatkówSystem hamulcowy: ATERodzaj połączenia: PudełkoArtykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z zamkiemNumer WVA: 21484Numer WVA: 21485Długość opakowania [cm]: 20,32Szerokość opakowania [cm]: 12,192Wysokość opakowania [cm]: 7,874Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 4Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)ALPINA ROADSTER V8 (E52)M62 B48 (488S2) / 4.8 V8 / 4,8 / 280 / 381 / 2002.06 - 2003.10AUDI A4 B5 Avant (8D5)ASJ, AZR / RS4 quattro / 2,7 / 280 / 380 / 2000.05 - 2001.09AUDI A8 D2 (4D2, 4D8)AKE / 2.5 TDI quattro / 2,5 / 132 / 180 / 2000.09 - 2002.09AKF / 3.3 TDI quattro / 3,3 / 165 / 224 / 2000.06 - 2002.09AQG, AKC / 3.7 / 3,7 / 191 / 260 / 1998.11 - 2002.09AQG, AKC / 3.7 quattro / 3,7 / 191 / 260 / 1998.11 - 2002.09AQF, AUX, AUW, AKB / 4.2 quattro / 4,2 / 228 / 310 / 1998.11 - 2002.09ARU / 4.2 quattro / 4,2 / 175 / 238 / 1999.02 - 2000.04AZC / 6.0 W12 quattro / 6,0 / 309 / 420 / 2001.01 - 2002.09AUDI TT (8N3)BHE, BPF / 3.2 VR6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2006.06AUDI TT Roadster (8N9)BHE, BPF / 3.2 VR6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2006.06BENTLEY ARNAGE (RBS_)M62448S3 / 4.4 V8 / 4,4 / 260 / 354 / 1998.03 - 2013.12L 410 IT / 6.7 V8 / 6,8 / 298 / 405 / 1999.09 - 2003.08L 410 M1T5 / 6.8 V8 T / 6,8 / 336 / 457 / 2002.02 - 2009.10BENTLEY AZUREL 410 M1T2 / 6.75 V8 / 6,7 / 300 / 408 / 1999.08 - 2006.06L 410 M1T3 / 6.75 V8 Mulliner / 6,7 / 313 / 426 / 1999.08 - 2006.06BENTLEY CONTINENTALL 410 M1T3 / 6.75 V8 T Mulliner / 6,7 / 313 / 426 / 1999.08 - 2002.10L 410 M1T2 / 6.75 V8 R / 6,7 / 300 / 408 / 1999.08 - 2002.10BENTLEY CONTINENTAL coupe (3W_, 393)CMMC / 4.0 FLEX / 4,0 / 373 / 507 / 2011.09 -CMMC, CYCB / 4.0 / 4,0 / 373 / 507 / 2011.09 -CMMD, CYCA / 4.0 FLEX / 4,0 / 388 / 528 / 2013.12 -CMMD, CYCA / 4.0 / 4,0 / 389 / 529 / 2014.01 -BEB, BWR / 6.0 GT / 6,0 / 412 / 560 / 2003.06 - 2011.12CKHB / 6.0 FLEX / 6,0 / 423 / 575 / 2010.11 - 2013.12CVAB, CKHB / 6.0 / 6,0 / 423 / 575 / 2011.01 - 2015.05CVAA / 6.0 FLEX / 6,0 / 460 / 626 / 2012.09 -CVAC / 6.0 FLEX / 6,0 / 467 / 635 / 2014.05 -CVAC, DBDE / 6.0 GT Speed / 6,0 / 467 / 635 / 2014.05 - 2016.05DBDA / 6.0 FLEX / 6,0 / 434 / 590 / 2015.05 -DBDA / 6.0 AWD / 6,0 / 434 / 590 / 2015.08 -DBDD / 6.0 GT Speed / 6,0 / 472 / 642 / 2016.05 -BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR (3W_)BEB, BWR / 6.0 / 6,0 / 412 / 560 / 2005.03 - 2010.12BWRA / 6.0 Speed / 6,0 / 449 / 610 / 2008.09 - 2010.12BWRA, CKHC / 6.0 FLEX / 6,0 / 449 / 610 / 2008.09 - 2013.02CKHD / 6.0 FLEX / 6,0 / 412 / 560 / 2010.06 - 2013.12BENTLEY CONTINENTAL kabriolet (3W_, 394)CMMC, CYCB / 4.0 FLEX AWD / 4,0 / 373 / 507 / 2012.04 -CMMC, CYCB / 4.0 GTC AWD / 4,0 / 373 / 507 / 2012.04 - 2019.01CMMD, CYCA / 4.0 FLEX AWD / 4,0 / 388 / 528 / 2013.12 -CMMD, CYCA / 4.0 AWD / 4,0 / 389 / 529 / 2014.09 -BEB, BWR, CKHD / 6.0 AWD / 6,0 / 412 / 560 / 2006.06 - 2011.04BWRA, CKHC / 6.0 GTC Speed Napęd na wszystkie koła / 6,0 / 448 / 610 / 2007.08 - 2011.04CKHB / 6.0 FLEX AWD / 6,0 / 423 / 575 / 2011.09 - 2015.12CVAB, CKHB / 6.0 AWD / 6,0 / 423 / 575 / 2011.11 -CVAA / 6.0 GTC Speed AWD / 6,0 / 460 / 626 / 2013.03 - 2019.01CVAC / 6.0 FLEX AWD / 6,0 / 467 / 635 / 2014.05 -CVAC, DBDE / 6.0 GTC Speed AWD / 6,0 / 467 / 635 / 2014.05 - 2016.05DBDA / 6.0 FLEX AWD / 6,0 / 434 / 590 / 2015.05 -DBDD / 6.0 AWD / 6,0 / 472 / 642 / 2017.11 - 2018.07DBDA / 6.0 AWD / 6,0 / 434 / 590 / 2017.11 - 2018.07BENTLEY FLYING SPUR (4W_)CMMC, CYCB / 4.0 FLEX / 4,0 / 373 / 507 / 2013.03 -CMMC, CYCB / 4.0 V8 / 4,0 / 373 / 507 / 2013.03 - 2020.10CYCA / V8 S 4.0 / 4,0 / 388 / 528 / 2016.05 -CYCA / 4.0 FLEX / 4