Nóż nożyk maszynki do miesa ZELMER nr 8 dwustronny Diana Bosch
Profi&Home

Nóż nożyk maszynki do miesa ZELMER nr 8 dwustronny Diana Bosch

15,75 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 9,90 zł

Opis

Nożyk dwustronny do maszynki Zelmer, Bosch, Zelmotor, Smapp numer 8Ilość sztuk: 1Rodzaj: Wyprodukowany w PolsceRodzaj nożyka: DwustronnyRozmiar komory mielenia: nr 8Długość ramion nożyka: 55mmWymiary otworu nożyka: 10x10mmGrubość nożyka: 5mmKolor: SrebrnyMateriał: stalKod producenta: 86.3109Poniżej lista pasujących modeliNożyk DWUSTRONNY do maszynki Zelmer Bosch, Zelmotor, Smapp do mielenia mięsa z KOMORĄ MIELENIA NUMER 8Nożyk wykonany z wysokiej jakości materiału z pewnością posłuży na długie lata.

UWAGA! Nóż dwustronny pasuje tylko do maszynek z komorą nr 8, w których był wcześniej taki sam nożyk w wyposażeniu maszynki. Jest on chudszy od noża jednostronnego i nie będzie pasować do maszynek, w których był wcześniej w wyposażeniu nóż jednostronny.

Jak określić rozmiar komory?

Jeśli średnica sitka wynosi ok. 53,5mm - maszynka posiada komorę mielenia nr 5Jeśli średnica sitka wynosi ok. 61mm - maszynka posiada komorę mielenia nr 8Jak dobrze czyścić i konserwować nożyk ?1️⃣ Nożyk do maszynki myj ręcznie w letniej wodzie. Nożyka nie można myć w zmywarce.2️⃣ Dokładnie wysusz umytą część zaraz po umyci.3️⃣ Nasmaruj sitko olejem jadalnym w celu ochrony części przed rdzewieniem.

Pasuje do:Serie: Compact Power, CompactPower, Dorota, DIANA, Diana Expressive Line, Diana, Expressive Line, Expressive line, Symbio.

Bosch: MFW3910W, MFW3X10B, MFW3X10W, MFW3X13B, MFW3X13W, MFW3X14B, MFW3X14W, MFW3X15B, MFW3X15W, MFW3X17B, MFW3X18B, MFW3X18W, MMWPL3000, MMWPL3001, MMWPL3003,Zelmer: 586, 586.5, 586.54, 586.8, 686, 686.5, 686.54, 686.8, 686.8A, 687, 687.5, 687.54, 687.8, 786, 786.8, 886, 886.8, 886.84, 886.84MP, 886.84SL, 886.8MP, 886.8SL, 887, 887.8, 887.84, 887.84MP, 887.84SL, 887.89, 887.8MP, 986, 986.8, 986.80, 986.82, 986.83, 986.85, 986.86, 986.87, 987.80, 987.82, 987.83, 987.86, 987.87, 987.88, 987.89, MM1000.80, MM1000.82, MM1000.83, MM1000.84, MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, Z8868, Z88684MP, Z88684SL, Z8868SL, ZMM 1008 S, ZMM 1008 S RU, ZMM 1008 S UA, ZMM1084I, ZMM1084IRU, ZMM1084IUA, ZMM1084L, ZMM1084S, ZMM1084X, ZMM1089I, ZMM1089L, ZMM1089S, ZMM1188S, ZMM1208L, ZMM1284S, ZMM1508L, ZMM1508S, ZMM1582S, ZMM1582SRU, ZMM1582SUA, ZMM1583S, ZMM 1586 S, ZMM1587S, ZMM1587SRU, ZMM1587SUA, ZMM1588I, ZMM 1588 S, ZMM 1588 S RU, ZMM 1588 S UA, ZMM 1589I, ZMM1589S, ZMM4098W, ZMM5548W, ZMM5588W, ZMM5598W,ZMM1486S (986.86), ZMM1482S (986.82), ZMM1480G (986.80)MM1000.88, MM1000.82, MM1000.84, MM1000.83, MM1000.80, MM1200.80,MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89, ZMM4050W, ZMM4045W, ZMM3853W, ZMM3851W, ZMM4098W, ZMM3854W,86.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54, 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80, 987.82 (ZMM1582S),987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S), 986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S),MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S), MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84,MM1200.88, MM1200.89, ZMM4248W, ZMM5688X, ZMM5588W, ZMM5548W, ZMM5598W, ZMM3854W, ZMM4098W, ZMM3851W, ZMM3853W,ZMM4045W, ZMM4050W, ZMM4048W, ZMM4080W, ZMM4198XDorota 686.5, 686.54, 686.8, 687.5, 687.54Diana 886.5, 886.8, 887.54 (ZMM1054S), 887.5 (ZMM1005I / ZMM1005L / ZMM1005S) , 887.8 (ZMM1008S),887.84 (ZMM1084I / ZMM1084L / ZMM1084S / ZMM1084X), 887.89 (ZMM1089I / ZMM1089L / ZMM1089S), 987.80Symbio 987.82 (ZMM1582S), 987.86 (ZMM1586S), 987.87 (ZMM1587S), 987.89, 986.87, 986.82 (ZMM1482S), 986.86 (ZMM1486S),986.80 (ZMM1480G), MM1000.80 (ZMM1180S), MM1000.82 (ZMM1182S), MM1000.83 (ZMM1183S), MM1000.84 (ZMM1184S),MM1000.88, MM1200.80, MM1200.82, MM1200.83, MM1200.84, MM1200.88, MM1200.89Predom typ 186, typ 86, 586.5, 586.8Zelmotor: 489.8, 489.81, 489.8SL, 489.9.

SMAPP: 489.8, 489.81