Borsehung B13136 Czujnik Ciśn. Oleju Audi A4

Borsehung B13136 Czujnik Ciśn. Oleju Audi A4

38,68 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:BORSEHUNG B13136 CZUJNIK CIŚN. OLEJU AUDI A4Parametry techniczne dotyczące B13136Kolor: niebieskiZakres kontroli [bar]: 2.15/2.95BARJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.04 - 2015.04CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CZCA, CZDD / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.11 - 2018.10CWZA / S1 quattro / 2,0 / 170 / 231 / 2014.03 - 2018.10AUDI A3 (8P1)AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CZCC / 1.4 TFSI / 1,4 / 85 / 115 / 2016.02 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2013.10 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -AUDI A3 Sportback (8PA)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.05 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CPWA / 1.4 TFSI g-tron / 1,4 / 81 / 110 / 2013.11 - 2020.10CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.05 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CDNC, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2009.04 - 2016.05CPMB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2013.05 - 2016.05AUDI A4 B8 (8K2)CABB, CDHB / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.11 - 2012.03CDHB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.09 - 2012.03CJEB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 125 / 170 / 2011.11 - 2015.12CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.11 - 2015.12CDNC, CAEB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2013.05CDNC, CAEB, CPMA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2008.06 - 2015.12CDNB, CAEA, CFKA / 2.0 TFSI / 2,0 / 132 / 180 / 2008.06 - 2015.12CFKA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 132 / 180 / 2009.11 - 2012.03CFKA / 2.0 TFSI fle