Gsp Półoś Lewa Przód Seat Altea Leon 1.8

Gsp Półoś Lewa Przód Seat Altea Leon 1.8

250,66 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana półoś GSP 261100Parametry techniczne dotyczące 261100Długość [mm]: 513Uzębienie zewnętrzne od strony koła: 36Średnica 2 [mm]: 108Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 - 2016.08CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2017.12DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2017.12CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8P7)BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.05 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -AUDI A3 Sportback (8PA)CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CPTA / 1.4 TFSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.03 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -AUDI Q2 (GAB, GAG)CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.07 -SEAT ALTEA (5P1)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -SEAT ATECA (KH7, KHP)DFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2016.04 -SEAT LEON (1P1)BZB, CDAA / 1.8 TSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.06 - 2012.12SEAT LEON (5F1)CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2012.09 -CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.09 -DHFA / 1.5 TGi / 1,5 / 96 / 131 / 2018.10 -CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 -SEAT LEON (KL1)DFYA / 1.5 eTSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.11 -SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 -SEAT LEON SC (5F5)CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.02 - 2016.11CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 - 2018.08CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 - 2018.08SEAT LEON Sportstourer (KL8)DFYA / 1.5 eTSI / 1,5 / 110 / 150 / 2020.03 -SEAT LEON ST (5F8)CHPA, CPTA / 1.4 TSI / 1,4 / 103 / 140 / 2013.10 -CZEA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -DADA, DPCA / 1.5 TSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.09 -DHFA / 1.5 TGi / 1,5 / 96 / 131 / 2018.10 -CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 -SEAT LEON ST nadwozie zamknięte / kombi (5F8)CZEA, CZDA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2014.05 -CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 -SEAT TARRACO (KN2)DFGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.09 -SEAT TOLEDO III (5P2)BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 - 2009.05SKODA KAROQ (NU7)DFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2017.07 -SKODA KODIAQ (NS7, NV7)DFGC / 2.0 TDI / 2,0 / 85 / 115 / 2019.02 -SKODA OCTAVIA II (1Z3)BZB, CDAA / 1.8 TSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.06 - 2013.04CDAB / 1.8 TSI / 1,8 / 112 / 152 / 2009.03 - 2013.06SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5)BZB, CDAA / 1.8 TSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.06 - 2013.04CDAA / 1.8 TSI 4x4 / 1,8 / 118 / 160 / 2008.11 - 2013.02CDAB / 1.8 TSI / 1,8 / 11