Swieca Ngk Pfr7g 4364 Honda Nissan Opel Renault

Swieca Ngk Pfr7g 4364 Honda Nissan Opel Renault

79,91 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 14,99 zł

Opis

SWIECA ZAPŁONOWAFIRMYNGKPFR7G  NR  4364Rozmiar klucza: 16 mmGwint zewn. [mm]: 14,0Długość gwintu [mm]: 19świeca zapłonowa: Połączenie trwałe SAEPołożenie elektrod [mm]: 3,5świeca zapłonowa: Elektroda środkowa platynowaświeca zapłonowa: 1 elektroda masowaświeca zapłonowa: odkłócony, 5 kOhmświeca zapłonowa: z płaskim gniazdem uszczelkiZASTOSOWANIEŚwiece zapłonowe do silników benzynowychMarka Model Pojemność silnika [ccm] Kod silnika Rok produkcjiHONDA INTEGRA coupe (DC2, DC4) 1797 B18C6 1997.11 - 2001.10HONDA LEGEND II (KA7) 3206 C32A2 1991.01 - 1996.02HONDA LEGEND III (KA9) 3474 C35A2 1996.02 -HONDA NSX coupe (NA) 2977 C30A4 1990.06 - 2005.09HONDA NSX coupe (NA) 2977 C30A3 1990.06 - 2005.09HONDA NSX coupe (NA) 3179 C32B2 1997.01 - 2005.09HONDA NSX kabriolet (NA) 2977 C30A4 1995.03 - 2005.09HONDA NSX kabriolet (NA) 2977 C30A3 1995.03 - 2005.09HONDA NSX kabriolet (NA) 3179 C32B2 1997.01 - 2005.09MITSUBISHI GALANT VI (EA_) 2498 6A13 1996.09 - 2000.09MITSUBISHI GALANT VI (EA_) 2498 6A13 2000.09 - 2004.10MITSUBISHI GALANT VI kombi (EA_) 2498 6A13 1996.09 - 2000.09MITSUBISHI GALANT VI kombi (EA_) 2498 6A13 2000.09 - 2003.10NISSAN ALMERA TINO (V10) 1998 SR20DE 2000.08 -NISSAN MAXIMA QX II (A33) 1995 VQ20DE 2000.03 -NISSAN MAXIMA QX II (A33) 2988 VQ30DE 2000.03 -NISSAN MAXIMA QX III (A32) 1995 VQ20DE 1995.02 - 2000.08NISSAN MAXIMA QX III (A32) 2988 VQ30DE 1995.01 - 2000.08NISSAN MAXIMA Station Wagon 1995 VQ20DE 1997.10 -NISSAN MAXIMA Station Wagon 2988 VQ30DE 1997.10 -NISSAN PRIMERA (P11) 1998 SR20DE 1999.08 - 2001.12NISSAN PRIMERA Hatchback (P11) 1998 SR20DE 1999.08 - 2002.07NISSAN PRIMERA Traveller (WP11) 1998 SR20DE 1999.08 - 2001.12OPEL VIVARO Combi (J7) 1998 F4R 720 2001.08 -OPEL VIVARO Combi (J7) 1998 F4R 820 2006.08 -OPEL VIVARO nadwozie pełne (F7) 1998 F4R 720 2001.08 -OPEL VIVARO nadwozie pełne (F7) 1998 F4R 820 2006.08 -OPEL VIVARO platforma / podwozie (E7) 1998 F4R 720 2006.08 -OPEL VIVARO platforma / podwozie (E7) 1998 F4R 820 2006.08 -RENAULT AVANTIME (DE0_) 1998 F4R 760,F4R 761 2001.11 - 2003.05RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1998 F4R 794,F4R 795,F4R 797,F4R 796 2002.11 -RENAULT ESPACE IV (JK0/1_) 1998 F4R 797,F4R 897,F4R 796,F4R 896 2005.04 -RENAULT GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1998 F4R 776 2004.04 -RENAULT LAGUNA coupe (DT0/1) 1998 F4Rt 811,F4R 811 2008.09 -RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1998 F4R 764,F4R 765,F4R 786,F4R 787 2003.01 -RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1998 F4R 886,F4R 887 2005.01 -RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) 1998 F4R 786,F4R 787,F4R 784 2005.01 -RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1998 F4R 764,F4R 765,F4R 786,F4R 787 2003.01 -RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1998 F4R 786,F4R 787,F4R 784 2005.01 -RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1998 F4R 886,F4R 887 2005.01 -RENAULT LAGUNA III (BT0/1) 1998 F4R 811 2007.10 -RENAULT LAGUNA III Grandtour (KT0/1) 1998 F4R 811 2007.10 -RENAULT MEGANE CC (EZ0/1_) 1998 F4R 870,F4R 872 2010.06 -RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 1998 F4R 776 2004.05 -RENAULT MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 1998 F4R 776 2004.05 -RENAULT MEGANE III coupe (DZ0/1_) 1998 F4R 870 2008.11 -RENAULT MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 1998 F4R 870,F4R 872 2008.11 -RENAULT MEGANE III hatchback (BZ0_) 1998 F4R 870 2008.11 -RENAULT SCÉNIC II (JM0/1_) 1998 F4R 776 2004.05 -RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1998 F4R 720,F4R 722 2001.03 -RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) 1998 F4R 820 2006.08 -RENAULT TRAFIC II nadwozie pełne (FL) 1998 F4R 720,F4R 722 2001.03 -RENAULT TRAFIC II nadwozie pełne (FL) 1998 F4R 820 2006.08 -RENAULT TRAFIC II platforma / podwozie (EL) 1998 F4R 720 2001.03 -RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 1998 F4R 762,F4R 763 2002.06 -RENAULT VEL SATIS (BJ0_) 1998 F4R 766,F4R 767 2004.04 -SUBARU FORESTER (SG) 2457 EJ25 2003.12 -SUBARU IMPREZA kombi (GF) 1994 EJ20 (Turbo) 1994.03 - 2000.12SUBARU IMPREZA sedan (GC) 1994 EJ20 (Turbo) 1994.03 - 2000.12SUBARU IMPREZA sedan (GD, GG) 1994 EJ207 2001.11 -SUBARU IMPREZA sedan (GD, GG) 1994  2004.02 -SUBARU SVX (CX) 3319 EG33 DOHC 1992.09 - 1994.09SUBARU SVX (CX) 3319 EG33 DOHC 1994.09 - 1997.12VAUXHALL VIVARO Combi (J7) 1998 F4R 720 2001.08 -VAUXHALL VIVARO nadwozie pełne (F7) 1998 F4R 720 2001.08 -VOLVO S40 I (VS) 1855 B 4194 T,B 4194 T2 1997.05 - 2000.07VOLVO S40 I (VS) 1948 B 4204 T 1997.10 - 2000.07VOLVO V40 kombi (VW) 1855 B 4194 T 1997.05 - 2000.07VOLVO V40 kombi (VW) 1948 B 4204 T 1997.10 - 2000.07INNE NUMERY ORG.22401AA600