Tarcze Klocki ATE Przód VW EOS JETTA III IV 312mm

Tarcze Klocki ATE Przód VW EOS JETTA III IV 312mm

713,18 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 24.0125-0158.1Specyfikacja:średnica [mm]: 312,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 49,9średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 146,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-7184.2Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 66,0Szerokość 2 [mm]: 156,3Wysokość 2 [mm]: 71,3Grubość [mm]: 20,6Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: ATEOznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0334/0194Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen EOS (1F7, 1F8)1.4 TSI 90 kW 2007.11 -> 2015.081.4 TSI 118 kW 2008.05 -> 2015.081.6 FSI 85 kW 2006.06 -> 2008.052.0 FSI 110 kW 2006.03 -> 2008.052.0 TFSI 147 kW 2006.03 -> 2015.082.0 TSI 155 kW 2009.11 -> 2015.083.2 V6 184 kW 2006.06 -> 2009.053.6 V6 191 kW 2009.05 -> 2010.112.0 TDI 100 kW 2010.11 -> 2015.082.0 TDI 103 kW 2006.06 -> 2008.052.0 TDI 16V 103 kW 2008.05 -> 2015.08Volkswagen JETTA III (1K2)1.4 TSI 90 kW 2007.05 -> 2010.101.4 TSI 103 kW 2006.07 -> 2010.101.4 TSI 118 kW 2008.07 -> 2010.101.4 TSI 125 kW 2006.07 -> 2010.101.6 75 kW 2005.10 -> 2010.101.6 MultiFuel 75 kW 2008.01 -> 2010.101.6 FSI 85 kW 2005.09 -> 2010.102.0 FSI 110 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TFSI 147 kW 2005.10 -> 2010.102.5 110 kW 2006.01 -> 2010.102.5 125 kW 2008.07 -> 2010.101.6 TDI 66 kW 2009.12 -> 2010.101.6 TDI 77 kW 2009.06 -> 2010.101.9 TDI 77 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 100 kW 2005.09 -> 2010.102.0 TDI 103 kW 2005.10 -> 2010.102.0 TDI 16V 103 kW 2005.08 -> 2010.102.0 TDI 125 kW 2006.10 -> 2010.10Volkswagen JETTA IV (162, 163)1.2 TSI 77 kW 2010.10 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 90 kW 2011.05 -> .1.4 TSI 92 kW 2014.08 -> .1.4 TSI 110 kW 2011.04 -> 2014.071.4 TSI 110 kW 2014.08 -> .1.4 TSI Hybrid 110 kW 2011.04 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.04 -> .1.6 63 kW 2013.03 -> .1.6 77 kW 2011.12 -> .1.8 TSI 125 kW 2014.07 -> .2.0 85 kW 2010.06 -> .2.0 TSI 147 kW 2010.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2010.04 -> 2014.072.0 TDI 81 kW 2010.10 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.02 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.08 -> .

Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.