Blokada rozrządu FIAT, OPEL, ALFA ROMEO, LANCIA, SAAB 1.2 1.9 2.0 2.4

Blokada rozrządu FIAT, OPEL, ALFA ROMEO, LANCIA, SAAB 1.2 1.9 2.0 2.4

143,87 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Blokada rozrządu FIAT, OPEL, ALFA ROMEO, LANCIA, SAAB 1.2 1.9 2.0 2.4BLOKADA ROZRZADU FIAT / OPEL / ALFA ROMEO/ LANCIA⭐⭐⭐⭐⭐Profesjonalny przyrząd marki AMD TOOLS do blokowania kół rozrządu.

Zestaw umożliwia unieruchomienie kół zębatych rozrządu w pozycji serwisowej, podczas wymiany paska rozrządu. Specjalny kształt blokad pozwala na precyzyjne ustawienie punktów kontrolnych zapłonu. Blokady unieruchamiają koło zębate rozrządu i wału korbowego oraz koło napinacza paska.⬇️ ZASTOSOWANIE:❇️ OPEL:Astra - H 1.9 CDTi (2004-2011)Vectra - C 1.9 CDTi (04-08)Signum 1.9 CDTi (04-08)Zafira - B 1.9 CDTi (05-12)Insignia 2.0 CDTi (08-12)〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰KODY SILNIKA:1.9 CDTi : Z19DT ; Z19DTH ; Z19DTJ ; Z19DTL2.0 CDTi : A20DT ; (LBS / LBX / LBY / LCD )❇️ SAAB:9-3 1.9 TiD (04-10)9-5 1.9 TiD (05-10)〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰KODY SILNIKA:Z19DT ; Z19DTH❇️ ALFA ROMEO:1.9 8/16V, 2.4 10/20V JTD - 1451.9 JTD (98-01), 146 1.9 JTD (98-01), 1471.9 JTD (01-10), 156 1.9 JTD 2.4 JTD (97-08),159 1.9 JTDM 2.4 JTDM (05-11), 166 2.4 JTD(98-08), GT 1.9 JTDM (03-10), Brera 2.4JTDM (05-11),Cross wagon 1.9 JTD (04-08),Spider 2.4 JTDM (06-11)❇️ FIAT:Fiat; 1.6 16V, 1.9, 8/16V, 2.0 16V, 2.4 10/20VJTD, Multijet - Brava 1.9 JTD (98-02), Bravo I 1.9JTD (98-02), Bravo II 1.6 Multijet (07-09), Croma1.9, 2.4 Multijet (05-08), Doblo/Cargo 1.6, 1.9Mulijet, 1.9 JTD (02- ), Grande Punto1.9, 2.0 Multijet(05- ), Idea 1.6 Multijet, 1.9 JTD (04-07), Marea1.9, 2.4 JTD (99-03), Marea Weekend 1.9, 2.4 JTD(99-03), Multipla 1.9 JTD (99-04), Punto 1.9 JTD(99-06), Stilo 1.9 JTD, 1.9 Multijet (01-06)Stilo Multi Wagon 1.9 Multijet,1.9 JTD (03-08),Palio Weekend 1.9 JTD (01- )❇️ LANCIA:1.6 Multijet,1.9 8V, 2.4 10V/20V JTD -Kappa 2.4 JTD 10V (98-02), Lybra 1.9JTD 8V, 2.4 JTD 10V/20V (99-07), Musa 1.6Multijet (04-12), Thesis 2.4 JTD 10V/20V(02-08)⬇️ KODY SILNIKA LANCIA FIAT ALFA ROMEO:⚙️ 1.6 JTD 16V Multijet - 198A2.000 ;198A3.000 ; 198A6.000 ; 350A2.000⚙️ 1.9 JTD 8V Multijet - 323.02 ; 371.01 ; 182B4.000 ;182B9.000 ; 186A6.000 ; 186A8.000 ; 186A9.000188A2.000 ; 188A7.000 ; 188B2.000 ; 192A1.000 ;192A3.000 ; 192A8.000 ; 192A9.000 ; 939A7.000192B4.000 ; 192B5.000 ; 199A5.000 ; 223A7.000 ;937A2.000 ; 937A3.000 ; 939A1.000 ; 939A5.000⚙️ 1.9 JTD 16V - 192A5.000 ; 192B1.000 ; 937A4.000; 937A5.000 ; 939A2.000 ; 939A8.000⚙️ 2.0 JTD 16V - 198A5.000⚙️ 2.4 JTD 10V - 325.01 ; 342.02 ; 362.02 ; 185A6.000 ;838A8.000 ; 839A5.000 ; 839A6.000 ; 841C.000⚙️ 2.4 JTD 20V - 841C.000 ; 841D.000 ; 841G000 ;841H.000 ; 841M.000 ; 939A3.000 ; 939A9.000⭐ Zwartość zestawu:✅ Blokada wału korbowego.✅ Blokada wałka rozrządu.✅ Blokada napinacza.✅ Solidna walizka.

Marka AMD TOOLS spełnia oczekiwania profesjonalistów.