Muller Fop288 Filtr Oleju Audi A4

Muller Fop288 Filtr Oleju Audi A4

20,52 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany filtr oleju MULLER FOP288Parametry techniczne dotyczące FOP288Rodzaj filtra: Wkład filtraśrednica zewnętrzna [mm]: 52Średnica wewnętrzna [mm]: 24Wysokość [mm]: 112Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A1 (8X1, 8XK)DAJB / 1.8 TFSI / 1,8 / 141 / 192 / 2015.02 - 2018.10CWZA / S1 quattro / 2,0 / 170 / 231 / 2014.03 - 2018.10AUDI A3 (8V1, 8VK)CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 -AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2016.07CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2014.05 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 -DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 -AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2013.10 -CYFB / S3 quattro / 2,0 / 215 / 292 / 2014.05 -CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 -CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 -CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.08 -DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -AUDI A3 Limousine (8YS)DNFB / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2020.06 -AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CHHB / 2.0 45 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.02 - 2016.08CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 -CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 -DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -AUDI A4 Allroad B8 (8KH)CNCD / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 165 / 224 / 2013.05 - 2016.05AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)CYRB, CYMC, DLHB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 185 / 252 / 2016.01 -DDWA / 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro / 2,0 / 185 / 252 / 2018.11 - 2019.10AUDI A4 B8 (8K2)CJEB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 125 / 170 / 2011.11 - 2015.12CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.11 - 2015.12CNCD / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 165 / 224 / 2013.05 - 2015.12AUDI A4 B8 Avant (8K5)CJEB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 125 / 170 / 2011.11 - 2015.12CJEB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2011.11 - 2015.12CNCD / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 165 / 224 / 2013.05 - 2015.12CNCD / 2.0 TFSI / 2,0 / 165 / 224 / 2013.05 - 2015.12AUDI A4 B9 (8W2, 8WC)CYRB, CYMC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 185 / 252 / 2015.05 -CYRB, CYMC / 2.0 TFSI / 2,0 / 185 / 252 / 2015.05 - 2019.11CYRC / 2.0 TFSI / 2,0 / 183 / 249 / 2015.11 - 2019.11DEMA, DLVA, DKYA / 40 TFSI Mild Hybrid / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 - 2019.11DDWA / 2.0 TFSI Mild Hybrid / 2,0 / 185 / 252 / 2017.05 - 2019.11DDWA / 2.0 TFSI Mild Hybrid quattro / 2,0 / 185 / 252 / 2017.05 - 2019.11DKNA / 45 TFSI Mild Hybrid quattro / 2,0 / 180 / 245 / 2018.07 - 2019.11DKNA / 45 TFSI Mild Hybrid / 2,0 / 180 / 245 / 2018.07 - 2019.11DLVB, DMSB / 35 TFSI Mild Hybrid / 2,0 / 110 / 150 / 2018.12 - 2019.11AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD)CVKB, DKYA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2015.08 -CYRB, CYMC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 185 / 252 / 2015.08 - 2019.10CYRC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 183 / 249 / 2015.11 - 2019.10CYRC / 2.0 TFSI / 2,0 / 183 / 249 / 2016.05 - 2019.10CVLA / 40 TFSI g-tron / 2,0 / 125 / 170 / 2016.11 - 2019.10DKNA / 45 TFSI Mild Hybrid quattro / 2,