Kraft 9410017 Czujnik Abs Tylny Tył Audi A3

Kraft 9410017 Czujnik Abs Tylny Tył Audi A3

47,78 zł 45,96 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany artykuł:KRAFT 9410017 CZUJNIK ABS TYLNY TYŁ AUDI A3Parametry techniczne dotyczące 9410017Numer seryjny: K9410017Strona zabudowy: oś tylnaJednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2012.08CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2012.08BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2012.08CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BPU / 1.8 T / 1,8 / 110 / 150 / 2006.08 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05AZV / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2008.06BKD, CBAB, CFFB / 2.0 TDI 16V quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2004.08 - 2012.08BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXX, BWA, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08AXX, BWA, CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 kabriolet (8P7)BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2013.03BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.09 - 2013.03BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06CEPA / RS3 quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2011.01 - 2012.12BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2004.09 - 2009.05AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFFB, CLJA / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2011.09 - 2018.10CFFA, DFTB, CUVB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2011.09 - 2018.10AUDI TT (8J3)BWA, BPY, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.08 - 2010.06CDLB / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 200 / 272 / 2008.05 - 2014.06AUDI TT (FV3, FVP)CHHC / 2.0 TFSI / 2,0 / 169 / 230 / 2014.07 -SEAT ALHAMBRA (710, 711)CZDA, DJKA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.05 -CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2010.06 -CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2010.06 - 2011.05CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2010.06 - 2013.02CFFB / 2.0 TDI 4Drive / 2,0 / 103 / 140 / 2011.05 -CFGC, DLUB / 2.0 TDI / 2,0 / 130 / 177 / 2012.11 -CUWA, DFMA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2015.05 -CUVC, DFLA, DLTA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2015.05 -CCZA / 2.0 TSI / 2,0 / 147 / 200 / 2010.11 - 2012.05SEAT ALTEA (5P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.03 - 2009.05BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.05 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.10 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.10 - 2009.05BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05SEAT LEON (1P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.02 - 2012.12CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 - 2012.12BSE, CCSA, CMXA / 1.6 MultiFuel / 1,6 / 75 / 102 / 2005.07 - 2013.08CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2010.02 - 2012.12BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 9