Meyle Poduszka Silnika Tył 1001990162 Audi

Meyle Poduszka Silnika Tył 1001990162 Audi

41,68 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana poduszka silnika MEYLE 1001990162Parametry techniczne dotyczące 100 199 0162Strona zabudowy: góraStrona zabudowy: z tyłuRodzaj łożyskowania: Łożysko gumowo-metaloweWymagana ilość: 1Jednostka ilości: Sztukaparzyste numery artykułów: 100 199 0161Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2012.08BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08CDAA / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 118 / 160 / 2008.07 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2003.05 - 2012.08AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2003.05 - 2012.08BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BZC, CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2007.02 - 2012.08BDB, BMJ, BUB / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2003.07 - 2009.05AUDI A3 kabriolet (8P7)CAXC / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2011.02 - 2013.05CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05CBAB, CFFB / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2008.04 - 2013.05CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2008.04 - 2013.05CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 Sportback (8PA)CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2013.03BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.03BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.09 - 2010.05BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2013.03BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06AXX, BWA, BPY, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03AXX, BWA, BPY, CAWB, CCZA, CBFA, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2004.09 - 2013.03BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.06 - 2013.03AUDI TT (8J3)CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.06 - 2014.06BWA, BPY, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.08 - 2010.06CDLA, CDMA / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2008.05 - 2014.06CDLB / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 200 / 272 / 2008.05 - 2014.06CCZA, CCTA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 147 / 200 / 2008.06 - 2010.06CESA / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2010.05 - 2014.06CEPA / 2.5 RS quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2009.07 - 2014.06CEPB / 2.5 RS quattro / 2,5 / 265 / 360 / 2011.05 - 2014.06BUB, CBRA / 3.2 V6 quattro / 3,2 / 184 / 250 / 2006.08 - 2010.06AUDI TT Roadster (8J9)BWA, BPY, CCTA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2007.03 - 2010.06CDLB / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 200 / 272 / 2008.05 - 2014.06CESA, CETA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 155 / 211 / 2010.05 - 2014.06CEPB / 2.5 RS quattro / 2,5 / 265 / 360 / 2012.03 - 2014.06SEAT ALHAMBRA (710, 711)CAVA, CNWB, CTHA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2010.06 -CDAA / 1.8 TSI / 1,8 / 118 / 160 / 2012.11 -CFFE, CUVA, DFLD, DLTC / 2.0 TDI / 2,0 / 85 / 115 / 2011.05 -CCZA / 2.0 TSI / 2,0 / 147 / 200 / 2010.11 - 2012.05SEAT ALTEA (5P1)BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.10 -BSE, BSF, CCSA, CMXA / 1.6 Multifuel / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 - 2010.11CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2006.11 - 2009.03BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05SEAT LEON (1P1)BXW, CGGB / 1.4 16V