Meyle Końcówka Drążka 1160200025 Audi

Meyle Końcówka Drążka 1160200025 Audi

44,91 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana końcówka drążka MEYLE 1160200025Parametry techniczne dotyczące 116 020 0025Strona zabudowy: oś przednia, z lewejDługość [mm]: 94Rozmiar gwintu 1: M12x1,5Rozmiar gwintu 2: M16x1,5parzyste numery artykułów: 116 020 0026Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2012.08BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BMM / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 103 / 140 / 2006.01 - 2008.06BMN, CBBB, CFGB / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 - 2012.08BHZ, CDLA / S3 quattro / 2,0 / 195 / 265 / 2006.11 - 2012.08AUDI A3 (8V1, 8VK)CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.02 - 2015.05CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CLHA / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2012.10 - 2015.05CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.05 - 2016.08AUDI A3 kabriolet (8P7)CBZB / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.03 - 2013.05CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.05 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2014.03 -CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2013.09 - 2020.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10DJGA / 40 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2018.07 - 2019.07DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CNTC, CHHB / 2.0 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.11 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8PA)CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2013.03BPU / 1.8 FSI / 1,8 / 110 / 150 / 2006.08 - 2008.06BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.09 - 2010.05AZV, CBAA, CFFA / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.09 - 2013.03BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06BUY / 2.0 TDI / 2,0 / 120 / 163 / 2006.06 - 2008.06CDLC / S3 quattro / 2,0 / 188 / 256 / 2008.07 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 150 / 204 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2013.09 - 2020.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CHHB / 2.0 45 TFSI / 2,0 / 162 / 220 / 2015.02 - 2016.08CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10CZGB / RS3 quattro / 2,5 / 270 / 367 / 2015.03 -AUDI Q2 (GAB, GAG)CZEA / 1.4 TFSI / 1,4 / 110 / 150 / 2016.06 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.07 -DGTE / 30 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2018.07 -DFHA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.07 -AUDI Q3 (8UB, 8UG)CFFA, DFTB, CUVB / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2011.09 - 2018.10CUVC, DBBA, DFTA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2014.11 - 2018.10CUVD, DFTC / 2.0 TDI / 2,0 / 88 / 120 / 2015.03 - 2018.10CZGA / RS 2.5 quattro / 2,5 / 250 / 340 / 2013.05 - 2018.10AUDI Q3 (F3B)DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.09 -DKTC / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 -AUDI Q3 Sportback (F3N)DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2019.09 -DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2019.07 -DFHA / 40 TDI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2019.07 -SEAT ALHAMBRA (710, 711)CZDA, DJKA / 1.4 TSI / 1,4 / 110 / 150 / 2015.05 -CFFA / 2.