Trw Amortyzator Tył Seat Altea Xl Leon

Trw Amortyzator Tył Seat Altea Xl Leon

124,30 zł 121,30 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowy, oryginalny, nigdy nie używany amortyzator TRW JGT467TCena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki, ponieważ amortyzatory sprzedawane są tylko parami.

Parametry techniczne dotyczące JGT467TIlość na oś: 1Strona zabudowy: oś tylnaRodzaj amortyzatorów: Ciśnienie gazuTyp amortyzatora: Amortyzator teleskopowySystem tłumienia drgań zawieszenia: dwururkaSposób mocowania amortyzatora: górny trzonDługość 1 [mm]: 585Długość 2 [mm]: 369Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: bez dodatkówCiężar [kg]: 3,04Sposób mocowania amortyzatora: dolne okoJednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 2Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)SEAT ALTEA (5P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.05 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.03 -CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BJB, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2004.04 -BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2004.03 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2004.03 - 2009.05BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.11 -BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.03 -BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2004.05 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.04 - 2009.05SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 -BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.10 -CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 -BGU, BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 -BSE, BSF, CCSA, CMXA / 1.6 Multifuel / 1,6 / 75 / 102 / 2006.10 - 2010.11CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.09 -CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2009.10 -CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 -BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.01 -BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2006.10 - 2010.12BLS / 1.9 TDI 4x4 / 1,9 / 77 / 105 / 2009.06 - 2010.12BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2009.08 - 2010.12BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -BKD, CFHC / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2006.10 -AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2006.11 - 2009.03BMM / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2007.06 -BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI 4x4 / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05BMN, CEGA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2007.06 - 2009.05CFHC / 2.0 TDI 16V 4x4 / 2,0 / 103 / 140 / 2010.10 -BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2006.10 - 2009.03BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2006.10 - 2009.05BWA / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 147 / 200 / 2007.06 - 2009.05CCZB / 2.0 TFSI 4x4 / 2,0 / 155 / 211 / 2009.05 -SEAT LEON (1P1)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.02 - 2012.12BXW, CGGB / 1.4 16V / 1,4 / 63 / 86 / 2006.06 - 2012.12CAXC / 1.4 TSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.11 - 2012.12BSE, BSF, CCSA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2005.07 - 2012.12BSE, CCSA, CMXA / 1.6 MultiFuel / 1,6 / 75 / 102 / 2005.07 - 2013.08CHGA / 1.6 LPG / 1,6 / 75 / 102 / 2009.12 - 2012.12CAYC / 1.6 TDI / 1,6 / 77 / 105 / 2010.02 - 2012.12CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2010.11 - 2012.12BZB, CDAA / 1.8 TSI / 1,8 / 118 / 160 / 2007.06 - 2012.12BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2005.07 - 2010.12BXF / 1.9 TDI / 1,9 / 66 / 90 / 2007.06 - 2010.12AZV / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2005.07 - 2010.05BKD, CFHC, CLCB / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2005.07 - 2012.12BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.10 - 2010.10BMN, CEGA, CFJA / 2.0 TDI / 2,0 / 125 / 170 / 2006.05 - 2012.12BWA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2005.05 - 2009.03BLR, BLY, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2005.07 - 2010.05BWJ, CDLD / 2.0 TFSI / 2,0 / 177 / 240 / 2006.11 - 2011.05CCZB / 2.0 TFSI / 2,0 / 155 / 211 / 2009.06 - 2012.12CDLA / 2.0 Cupra R / 2,0 / 195 / 265 / 2009.09 - 2012.12SKODA OCTAVIA II (1Z3)BUD, CGGA / 1.4 / 1,4 / 59 / 80 / 2004.06 - 2013.04CAXA / 1.4 TSI / 1,4 / 90 / 122 / 2008.11 - 2013.06BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.06 - 2013.06CCSA, CMXA / 1.6 MultiFuel / 1,6 / 75 / 102 / 2008.01 - 2013.06