Corteco Poduszka Silnika 49377267 Vw

Corteco Poduszka Silnika 49377267 Vw

268,64 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana poduszka silnika CORTECO 49377267Parametry techniczne dotyczące 49377267Rodzaj łożyskowania: HydrołożyskoLista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8V1, 8VK)CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.04 - 2016.08CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2012.08 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CZPB / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2017.12CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2017.12CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2017.12AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.11 -CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2013.10 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 -CYFB, DJJA, DLRA / S3 quattro / 2,0 / 215 / 292 / 2014.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CJSB / 1.8 TFSI quattro / 1,8 / 132 / 180 / 2013.05 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2020.10CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.05 -CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.05 - 2016.08CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CZPB, DKZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2016.05 - 2020.10CJXG, DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.06 - 2020.10CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.07 - 2020.10AUDI Q2 (GAB, GAG)CZPB, DKZA / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2017.05 -DNUE, DNFC / SQ2 TFSI quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2018.08 -DKZA / 40 TFSI quattro / 2,0 / 140 / 190 / 2018.09 -AUDI TT (FV3, FVP)CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2015.07 - 2018.08CHHC / 2.0 TFSI / 2,0 / 169 / 230 / 2014.07 -CHHC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 169 / 230 / 2014.07 -CJXG / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2014.11 -CJXF / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2015.02 -CYFB, DLRA / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 215 / 292 / 2015.07 -DKZB, DNNB / 40 TFSI / 2,0 / 145 / 197 / 2018.07 -DKTB / 45 TFSI quattro / 2,0 / 180 / 245 / 2018.07 -DKTB / 45 TFSI / 2,0 / 180 / 245 / 2018.07 -DNUF / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 225 / 306 / 2018.08 -AUDI TT Roadster (FV9, FVR)DKZB, DNNB / 40 TFSI / 2,0 / 145 / 197 / 2018.07 -DKTB / 45 TFSI quattro / 2,0 / 180 / 245 / 2018.07 -DKTB / 45 TFSI / 2,0 / 180 / 245 / 2018.07 -DNUF / 2.0 TTS quattro / 2,0 / 225 / 306 / 2018.08 -SEAT LEON (5F1)CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 - 2018.08CJXE / 2.0 Cupra / 2,0 / 195 / 265 / 2013.10 - 2020.08CJXA / 2.0 Cupra / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 - 2020.08CJXH, DNUC / 2.0 Cupra / 2,0 / 213 / 290 / 2015.10 - 2020.08CJXC / 2.0 Cupra / 2,0 / 221 / 300 / 2017.01 - 2018.08CJXG / 2.0 Cupra R / 2,0 / 228 / 310 / 2017.11 - 2018.08DKZA / 2.0 TSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.09 - 2020.08SEAT LEON Nadwozie pełne / liftback (5F1)CJSA / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 - 2018.08CJXH / 2.0 Cupra / 2,0 / 213 / 290 / 2015.09 - 2016.10SEAT LEON SC (5F5)CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.02 - 2018.08CJXA / 2.0 Cupra / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 - 2016.11CJXE / 2.0 Cupra / 2,0 / 195 / 265 / 2013.10 - 2016.11CJXH / 2.0 Cupra / 2,0 / 213 / 290 / 2015.10 - 2016.11CJXC / 2.0 Cupra / 2,0 / 221 / 300 / 2017.01 - 2018.08SEAT LEON ST (5F8)CJSA / 1.8 TSI / 1,8 / 132 / 180 / 2013.10 - 2018.08CJSA, CJSB / 1.8 TSI 4Drive / 1,8 / 132 / 180 / 2014.11 - 2018.08CJXA / 2.0 Cupra / 2,0 / 206 / 280 / 2013.10 - 2020.08CJXE / 2.0 Cupra / 2,0 / 195 / 265 / 2013.10 - 2020.08CJXH, DNUC / 2.0 Cupra / 2,0 / 213 / 290 / 2015.10 - 2020.08CJXC / 2.0 Cupra / 2,0 / 221 / 300 / 2016.11