Tarcze Klocki ATE Przód VW BEETLE CADDY III 312mm

Tarcze Klocki ATE Przód VW BEETLE CADDY III 312mm

748,14 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe ATE - PrzódKomplet na oś Nr katalogowy: 24.0125-0158.1Specyfikacja:średnica [mm]: 312,0Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 25,0Minimalna grubość [mm]: 22,0Ilość otworów: 5Ilość otworów 2: 9średnica otworu [mm]: 112,0Wysokość [mm]: 49,9średnica otworu centrującego [mm]: 65,0średnica wewnętrzna [mm]: 146,0otwór o śr [mm]: 15,3Informacje:Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze śrubamiTyp tarczy hamulcowej: wentylowanyPrzetwarzanie: wysoko nawęglanyPowierzchnia: pokrytyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy Nr katalogowy: 13.0460-7184.2Specyfikacja:Szerokość 1 [mm]: 155,1Wysokość 1 [mm]: 66,0Szerokość 2 [mm]: 156,3Wysokość 2 [mm]: 71,3Grubość [mm]: 20,6Długość złącza ostrzegawczego [mm]: 155Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: 1System hamulcowy: ATEOznaczenie kontrolne: E1 90R-02A0334/0194Informacje:Styk ostrzegawczy o zużyciu: ze stykiem zużyciaStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyZastosowanie:Volkswagen BEETLE (5C1, 5C2)1.2 TSI 77 kW 2011.07 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.10 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.04 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.04 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.10 -> .2.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2011.04 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.07 -> .

Volkswagen BEETLE kabriolet (5C7, 5C8)1.2 TSI 77 kW 2011.12 -> .1.2 TSI 16V 77 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 110 kW 2014.12 -> .1.4 TSI 118 kW 2011.12 -> .2.0 TSI 147 kW 2011.12 -> .2.0 TSI 155 kW 2012.12 -> .2.0 TSI 162 kW 2014.12 -> .2.5 125 kW 2011.12 -> .1.6 TDI 77 kW 2011.12 -> .2.0 TDI 81 kW 2014.06 -> .2.0 TDI 103 kW 2012.04 -> .2.0 TDI 110 kW 2014.09 -> .

Volkswagen CADDY III kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 74 kW 2005.03 -> 2015.051.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.05 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Volkswagen CADDY III Nadwozie pełne (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)1.2 TSI 63 kW 2010.09 -> 2015.051.2 TSI 77 kW 2010.09 -> 2015.051.4 55 kW 2004.03 -> 2006.051.4 59 kW 2006.05 -> 2010.081.6 75 kW 2004.04 -> 2015.051.6 BiFuel 75 kW 2011.05 -> 2015.052.0 EcoFuel 80 kW 2006.04 -> 2015.051.6 TDI 55 kW 2010.08 -> 2015.051.6 TDI 75 kW 2010.08 -> 2015.051.9 TDI 55 kW 2005.09 -> 2010.081.9 TDI 77 kW 2004.04 -> 2010.081.9 TDI 4motion 77 kW 2008.11 -> 2010.082.0 SDI 51 kW 2004.03 -> 2010.082.0 TDI 62 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 4motion 62 kW 2010.12 -> 2015.052.0 TDI 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 4motion 81 kW 2010.08 -> 2015.052.0 TDI 103 kW 2007.09 -> 2010.082.0 TDI 16V 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 16V 4motion 103 kW 2010.11 -> 2015.052.0 TDI 125 kW 2012.05 -> 2015.05Podane w tabeli zastosowanie nie zawsze daje 100% gwarancję, że część będzie pasowała do Twojego auta.

Jeżeli nie masz pewności czy wybrane części będą pasować do Twojego auta to zachęcamy do weryfikacji po nr VIN.