Tarcze klocki TRW tył VOLVO S60 II S80 II V60 went

Tarcze klocki TRW tył VOLVO S60 II S80 II V60 went

569,28 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Tarcze oraz klocki hamulcowe TRW - TyłKomplet na ośTarcze hamulcoweNr katalogowy: DF6387Specyfikacja:Ilość otworów: 5średnica [mm]: 302średnica otworu centrującego [mm]: 63,5Wysokość [mm]: 40,8Grubość tarczy hamulcowej [mm]: 22Minimalna grubość [mm]: 20średnica otworu [mm]: 108Informacje:Typ tarczy hamulcowej: wentylowanyStan: Towar oryginalny, fabrycznie nowyKlocki hamulcoweNr katalogowy: GDB1685Specyfikacja:System hamulcowy: TRWDługość [mm]: 106,2Wysokość [mm]: 48,6Grubość [mm]: 16,8Oznaczenie kontrolne: E9 90R - 01120/2048Zastosowanie:Volvo S60 II (134)1.5 T2 90 kW 2015.10 -> .1.5 T3 112 kW 2015.03 -> .

T3 110 kW 2010.04 -> 2015.122.0 T3 112 kW 2015.03 -> .

T4 132 kW 2010.04 -> 2015.12T4F 132 kW 2011.04 -> 2015.122.0 T4 140 kW 2015.03 -> .

T5 180 kW 2013.09 -> .

T5 225 kW 2013.08 -> .2.0 Polestar AWD 270 kW 2015.06 -> .2.0 T 132 kW 2012.05 -> 2015.122.0 T 149 kW 2010.04 -> 2011.12T5 177 kW 2010.04 -> 2014.122.5 T5 186 kW 2011.09 -> .2.5 T5 AWD 186 kW 2012.09 -> .

T6 225 kW 2013.09 -> .

T6 AWD 225 kW 2015.09 -> .

T6 AWD 224 kW 2010.04 -> 2015.12T6 AWD 242 kW 2014.04 -> 2015.123.0 T AWD 258 kW 2014.04 -> .

DRIVe / D2 84 kW 2011.01 -> 2015.122.0 D2 88 kW 2015.03 -> .2.0 D3 110 kW 2015.03 -> .

D4 133 kW 2013.09 -> 2015.122.0 D4 140 kW 2015.03 -> .2.0 D5 165 kW 2015.03 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> 2015.12D3 120 kW 2010.04 -> 2014.12D4 120 kW 2010.04 -> 2014.122.4 D4 AWD 140 kW 2015.03 -> .

D5 151 kW 2010.04 -> 2011.12D5 AWD 151 kW 2010.04 -> 2011.12D5 158 kW 2011.04 -> 2015.12D5 AWD 158 kW 2011.04 -> 2015.12D5 169 kW 2014.04 -> 2015.12D5 AWD 169 kW 2014.04 -> 2015.12Volvo S80 II (124)T4 132 kW 2010.10 -> .

T4F 132 kW 2011.05 -> .

T5 180 kW 2013.09 -> .2.0 Drive- E 180 kW 2014.12 -> .2.0 107 kW 2008.01 -> 2012.092.0 FlexFuel 107 kW 2008.01 -> 2011.122.0 T 149 kW 2010.01 -> .

T5 177 kW 2010.10 -> .2.5 T 183 kW 2012.09 -> .2.5 T 187 kW 2012.01 -> .2.5 T 147 kW 2006.03 -> 2011.122.5 T FlexFuel 147 kW 2008.05 -> 2011.122.5 T 170 kW 2010.01 -> 2012.122.5 T FlexFuel 170 kW 2010.01 -> 2011.12T6 AWD 210 kW 2007.01 -> 2010.12T6 AWD 224 kW 2010.10 -> 2016.123.2 175 kW 2006.03 -> .3.2 AWD 175 kW 2007.01 -> 2010.123.2 179 kW 2010.01 -> .3.2 AWD 179 kW 2010.01 -> 2012.124.4 V8 AWD 232 kW 2006.03 -> 2012.031.6 D DRIVe 80 kW 2010.01 -> 2011.121.6 DRIVe 84 kW 2011.06 -> .

D4 133 kW 2013.09 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> .

D3 / D4 120 kW 2010.01 -> .2.0 TDi 100 kW 2008.02 -> 2011.032.4 D 120 kW 2006.03 -> .2.4 D 129 kW 2010.01 -> 2011.03D5 136 kW 2006.03 -> .

D5 AWD 136 kW 2007.01 -> .

D5 151 kW 2010.01 -> .

D5 AWD 151 kW 2010.01 -> .

D5 158 kW 2011.06 -> .

D5 AWD 158 kW 2011.06 -> .

Volvo V60 (155, 157)1.5 T2 90 kW 2015.10 -> .

T3 112 kW 2015.03 -> .

T3 110 kW 2010.09 -> 2015.12T4 132 kW 2010.09 -> 2015.12T4F 132 kW 2011.04 -> 2015.12T3 112 kW 2015.03 -> .2.0 T4 140 kW 2015.03 -> .

T5 180 kW 2013.10 -> .

T6 225 kW 2013.10 -> .

T6 AWD 225 kW 2013.10 -> .2.0 Polestar AWD 270 kW 2015.06 -> .

T5 157 kW 2013.10 -> .2.0 T 149 kW 2010.07 -> 2012.12T5 177 kW 2010.09 -> 2014.12T6 AWD 224 kW 2010.07 -> 2015.12T6 AWD 242 kW 2014.04 -> 2015.123.0 T AWD 258 kW 2014.04 -> .1.6 DRIVe 84 kW 2011.02 -> 2015.122.0 D2 88 kW 2015.03 -> .

D4 133 kW 2013.10 -> 2015.122.0 D4 140 kW 2015.03 -> .

D5 165 kW 2015.03 -> .2.0 D3 110 kW 2015.03 -> .

D3 100 kW 2012.05 -> 2015.12D3 / D4 120 kW 2010.07 -> 2014.12D4 AWD 120 kW 2012.05 -> .

D4 AWD 133 kW 2013.10 -> 2015.12D4 AWD 140 kW 2015.03 -> .

D5 151 kW 2010.07 -> 2011.12D5 AWD