Bosch 1987947812 Pasek Klinowy Toyota Avensis

Bosch 1987947812 Pasek Klinowy Toyota Avensis

22,67 zł
Przejdź do sklepu

Dostawa od 12,50 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest nowy, oryginalny, nigdy nie używany produkt:BOSCH 1987947812 PASEK KLINOWY TOYOTA AVENSISParametry techniczne dotyczące 1 987 947 812Ilość żeber: 5Długość [mm]: 970Jednostka pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI R8 (422, 423)BUJ, CTYA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 386 / 525 / 2009.04 - 2015.07CMPA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 412 / 560 / 2010.11 - 2015.07CTPA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 404 / 549 / 2012.05 - 2015.07CTPB / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 419 / 570 / 2014.07 - 2015.07AUDI R8 (4S3, 4SP)CSPB / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 397 / 540 / 2015.07 -CSPA, DKAA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 449 / 610 / 2015.07 -DKAB / 5.2 FSI RWS / 5,2 / 397 / 540 / 2017.09 -AUDI R8 Spyder (427, 429)BUJ, CTYA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 386 / 525 / 2010.02 - 2015.07CMPA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 412 / 560 / 2011.11 - 2015.07CTPA / 5.2 FSI / 5,2 / 404 / 540 / 2012.07 - 2015.07AUDI R8 Spyder (4S9, 4SR)CSPB, DKAB / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 397 / 540 / 2016.05 -CSPA, DKAA / 5.2 FSI quattro / 5,2 / 449 / 610 / 2017.05 -CHEVROLET LANOS sedanLX6 / 1.5 / 1,5 / 63 / 86 / 2005.11 - 2010.12LX6 / 1.5 / 1,5 / 64 / 87 / 2005.11 - 2018.12DAEWOO CIELOA15MF / 1.5 / 1,5 / 70 / 95 / 1994.06 - 1995.03V15L / 1.5 / 1,5 / 66 / 90 / 1994.06 - 1998.07G15MF / 1.5 / 1,5 / 59 / 80 / 1995.01 - 2000.11DAEWOO LANOS (KLAT)L13(82CUL4) / 1.3 / 1,3 / 55 / 75 / 1997.05 -LX6(91CUL4) / 1.5 / 1,5 / 63 / 86 / 1997.05 -DAEWOO LANOS sedan (KLAT)L13(82CUL4) / 1.3 / 1,3 / 55 / 75 / 1997.05 -LX6(91CUL4) / 1.5 / 1,5 / 63 / 86 / 1997.05 -L43(91CUL4) / 1.5 / 1,5 / 73 / 99 / 1997.10 - 1999.06LX6(91CUL4) / 1.5 / 1,5 / 71 / 97 / 1997.10 - 2001.04DAEWOO LEMANSG15MG / 1.5 / 1,5 / 65 / 88 / 1990.09 - 1995.07DAEWOO NEXIAG15MF / 1.5 (08, 68) / 1,5 / 52 / 71 / 1995.02 - 1997.08A15MF / 1.5 16V (08, 68) / 1,5 / 66 / 90 / 1995.02 - 1997.08G15MF / 1.5 (08, 68) / 1,5 / 55 / 75 / 1995.02 - 1997.08G15MF / 1.5 (08, 68) / 1,5 / 44 / 60 / 1996.08 - 1997.08DAEWOO NEXIA sedanG15MF / 1.5 (19) / 1,5 / 55 / 75 / 1995.02 - 1997.08G15MF / 1.5 (19) / 1,5 / 52 / 71 / 1995.02 - 1997.08A15MF / 1.5 16V (19) / 1,5 / 66 / 90 / 1995.02 - 1997.08G15MF / 1.5 (19) / 1,5 / 44 / 60 / 1996.08 - 1997.08G15MF / 1.5 (19) / 1,5 / 59 / 80 / 1997.08 - 2008.06Y15L / 1.5 / 1,5 / 59 / 80 / 2008.07 -FIAT SCUDO Autobus (220_)RHW (DW10ATED4) / 2.0 JTD 16V / 2,0 / 80 / 109 / 1999.05 - 2006.12RHZ / 2.0 JTD / 2,0 / 80 / 109 / 1999.12 - 2006.12FIAT SCUDO Platforma / podwozie (220_)RHW (DW10ATED4), RHK (DW10UTED4) / 2.0 JTD 16V / 2,0 / 80 / 109 / 1999.05 - 2006.12RHX / 2.0 JTD / 2,0 / 69 / 94 / 1999.10 - 2006.12RHZ / 2.0 JTD / 2,0 / 80 / 109 / 2002.12 - 2006.12FIAT SCUDO Skrzynia (220_)RHW (DW10ATED4), RHM (DW10ATED4), RHK (DW10UTED4) / 2.0 JTD 16V / 2,0 / 80 / 109 / 1999.05 - 2006.12RHX / 2.0 JTD / 2,0 / 69 / 94 / 1999.10 - 2006.12RHZ / 2.0 JTD / 2,0 / 80 / 109 / 2002.12 - 2006.12TOYOTA AVENSIS (_T22_)4A-FE / 1.6 (AT220_) / 1,6 / 74 / 101 / 1997.09 - 2000.104A-FE / 1.6 (AT220_) / 1,6 / 81 / 110 / 1997.10 - 2000.067A-FE / 1.8 (AT221_) / 1,8 / 81 / 110 / 1997.09 - 2000.10TOYOTA AVENSIS Kombi (_T22_)4A-FE / 1.6 (AT220_, ZZT220_) / 1,6 / 81 / 110 / 1997.09 - 2000.104A-FE / 1.6 (AT220_) / 1,6 / 74 / 101 / 1997.09 - 2000.107A-FE / 1.8 (AT221_) / 1,8 / 81 / 110 / 1997.09 - 2000.10TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_)4A-FE / 1.6 (AT220_) / 1,6 / 81 / 110 / 1997.09 - 2000.104A-FE / 1.6 (AT220_) / 1,6 / 74 / 101 / 1997.09 - 2000.107A-FE / 1.8 (AT221_) / 1,8 / 81 / 110 / 1997.09 - 2000.10TOYOTA CARIBE Kombi4A-FE / 1.6 / 1,6 / 84 / 114 / 1994.09 - 2003.08TOYOTA CARINA E VI (_T19_)4A-FE / 1.6 GLI (AT190) / 1,6 / 79 / 107 / 1992.04 - 1997.094A-FE / 1.6 (AT190) / 1,6 / 85 / 116 / 1993.12 - 1997.094A-FE / 1.6 (AT190) / 1,6 / 73 / 99 / 1993.12 - 1997.094A-FE / 1.6 16V (AT190_) / 1,6 / 78 / 106 / 1995.10 - 1997.097A-FE / 1.8 GL (AT191) / 1,8 / 92 / 125 / 1994.10 - 1997.097A-FE / 1.8 (AT191) / 1,8 / 79 / 107 / 1995.01 - 1997.09TOYOTA CARINA E VI sedan