Optimal Piasta Koła Przód Le Skoda Octavia Ii

Optimal Piasta Koła Przód Le Skoda Octavia Ii

234,86 zł
Przejdź do sklepu

Darmowa dostawa

Opis

Nowa, oryginalna, nigdy nie używana piasta koła Optimal 101699Parametry techniczne dotyczące 101699Szerokość [mm]: 83Średnica wewnętrzna [mm]: 29średnica zewnętrzna [mm]: 136,5średnica zewnętrzna [mm]: 80Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: ze zintegrowanym magnet. pierścieniem nadajnika impulsówLiczba otworów do mocowania: 3Ilość zębów wałka wejściowego przekładni kierowniczej: 36Jednostka pakowania: 1Ilość w jednostce pakowania: 1Lista zastosowań w pojazdach(Kod silnika / Typ / Pojemność / kW / KM / Rok)AUDI A3 (8P1)CAXC, CMSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2007.09 - 2012.08BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2003.05 - 2012.08CCSA, CMXA / 1.6 E-Power / 1,6 / 75 / 102 / 2011.01 - 2012.08BAG, BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2003.08 - 2007.09CAYB / 1.6 TDI / 1,6 / 66 / 90 / 2009.05 - 2012.08BKC, BLS, BXE / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2003.05 - 2010.05BKD, CBAB, CFFB, CLJA, CBEA / 2.0 TDI 16V / 2,0 / 103 / 140 / 2003.05 - 2012.08BMM / 2.0 TDI / 2,0 / 103 / 140 / 2005.06 - 2008.06AXW, BLX, BLY, BMB, BLR, BVY, BVZ / 2.0 FSI / 2,0 / 110 / 150 / 2003.05 - 2008.06AUDI A3 (8V1, 8VK)CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.04 - 2014.05CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.05 - 2016.08CRBC, CRLB, CRUA, DEJA, DCYA, DBGA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2012.04 - 2017.12CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.01 - 2016.08CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CJXC / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2012.11 - 2016.08CJXB / S3 quattro / 2,0 / 206 / 280 / 2013.02 - 2014.07CJXD, DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2017.12AUDI A3 kabriolet (8P7)CBZB / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.03 - 2013.05BSE / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2008.09 - 2010.05BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2008.04 - 2013.05BLS / 1.9 TDI / 1,9 / 77 / 105 / 2008.04 - 2009.10CAWB, CCZA / 2.0 TFSI / 2,0 / 147 / 200 / 2008.04 - 2013.05AUDI A3 kabriolet (8V7, 8VE)CXSB, CZCA / 1.4 TFSI / 1,4 / 92 / 125 / 2014.02 -DADA, DPCA / 35 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2018.10 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2014.03 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 -CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10CJXF / S3 quattro / 2,0 / 210 / 286 / 2014.03 -CJXC, DNUE / S3 quattro / 2,0 / 221 / 300 / 2014.04 - 2020.10CNTC / 2.0 TFSI quattro / 2,0 / 162 / 220 / 2014.05 - 2020.10DJHA / S3 quattro / 2,0 / 228 / 310 / 2016.07 - 2020.10DJHB / S3 quattro / 2,0 / 213 / 290 / 2016.07 - 2020.10DKZA / 40 TFSI / 2,0 / 140 / 190 / 2018.11 - 2020.10AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM)CHZD / 1.0 TFSI / 1,0 / 85 / 115 / 2016.07 - 2020.10CJZA / 1.2 TFSI / 1,2 / 77 / 105 / 2013.10 -CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 -CRKB, CXXB, DBKA / 1.6 TDI / 1,6 / 81 / 110 / 2014.05 - 2020.10DDYA / 1.6 TDI / 1,6 / 85 / 115 / 2017.03 - 2020.10CNSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 125 / 170 / 2013.11 - 2020.10CRFA, DEJB / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10CRBD, CRLC / 2.0 TDI / 2,0 / 100 / 136 / 2013.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.10 - 2020.10CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2018.07CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2014.05 - 2020.10AUDI A3 Sportback (8PA)CBZB / 1.2 TSI / 1,2 / 77 / 105 / 2010.04 - 2013.03BGU, BSE, BSF / 1.6 / 1,6 / 75 / 102 / 2004.09 - 2013.03BLP, BLF / 1.6 FSI / 1,6 / 85 / 115 / 2004.09 - 2007.09BYT, BZB, CDAA / 1.8 TFSI / 1,8 / 118 / 160 / 2006.11 - 2013.03AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF)CYVB / 1.2 TFSI / 1,2 / 81 / 110 / 2014.05 - 2016.08CMBA, CXSA / 1.4 TFSI / 1,4 / 90 / 122 / 2012.09 - 2020.10CXUA / 1.4 TFSI e-tron / 1,4 / 150 / 204 / 2014.05 - 2020.10DADA / 1.5 TFSI / 1,5 / 110 / 150 / 2017.05 - 2018.10CXXB / 1.6 TDI quattro / 1,6 / 81 / 110 / 2015.05 - 2016.08CJSA, CJSB / 1.8 TFSI / 1,8 / 132 / 180 / 2012.09 -CRBC, CRLB, DCYA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 110 / 150 / 2013.02 - 2020.10CUNA / 2.0 TDI / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2016.08CUNA, DGCA / 2.0 TDI quattro / 2,0 / 135 / 184 / 2013.05 - 2018.07CRFA / 2.0 TDI / 2,0 / 81 / 110 / 2013.05 - 2020.10DFGA / 35 TDI / 2,0 / 110 / 150 / 2018.07 - 2020.10